Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen beszólásokat szoktál...

Milyen beszólásokat szoktál "kapni"?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap barátnőmmel futottunk a buszhoz, egyikünk sem éktelenül dagadt-170cm/67kg, ő max. egy tízessel több (nemrégiben kezdtünk el együtt sportolni, akkor is ép oda indultunk).


Két fiatalabb penészvirág meg el kezdett nekünk visítani, hogy "fuss, rohanj duci, fogyókúra".

Ha már a külsőt nézzük, leég igénytelenül néztek ki, kinyúlt póló-halászgatya, zsíros lenőtt haj, ragyás arc.


De nekem eszembe sem jutna beszólni másnak. Nem látom értelmét egyszerűen.


A kedvünket persze nem rontották el.:)


2012. máj. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyre jobban hülyülnek el az emberek és általában pont azoknak nagy a pofájuk akiknek lenne mit változtatni az életükön.


Sajnos nekem is jönnek ilyen beszólások, molesztálások. Én vékony vagyok és sportos, és hiába húzok fel napszemüveget, sapkát, melegítőt, hogy mindent takarjon, egyszerűen meglátják hogy nő vagyok és már zsigerből jön a hülyeségük.


Volt hogy nem mertem visszafutni azon az útvonalon inkább erdőn át mentem mert olyan szinten megbámult 3 részeg fickó hogy attól féltem betuszkolnak a kocsiba.


Én a te helyedben ilyenkor odaszólnék valami jó kis egórombolót. De nem lehet sajnos tenni semmit ezekkel az emberekkel, mert a hülye az hülye marad sajnos....

2012. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

amúgy ajánlom még ezt a kérdést, itt is hasonló volt a téma:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__28..

2012. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én az átlag 52 kilómmal és 0 cicimmel voltam így többször:

Füttyentettek a munkások vagy kik az utcán. Persze rájuk se hederítettem, főleg, hogy sietek mindig.

Na erre utánam kiáltják még, hogy "nagy a s.gged!". Hihetetlen micsoda zsenik, hogy ezt képesek megállapítani! Hisz tényleg nem kicsi. :-D Ezeken az embereken mindig jót röhögtem magamban. Bár visszaszólhattam volna, hogy Tudom, nektek meg nagy a szátok...! :-)


Hiába, úgy szép az élet ha zajlik vagy mi. Mi lenne, ha mi nők is elkezdenénk beszólni? Na jó, ehhez én nyúl vagyok. :-)

2012. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Na igen a munkásos beszólások ismerősek.:>

Vicces szokott lenni.


Elsőnek: ja kocogó nőre vérszemet kapnak, egyik csinos ismerősömet minden ok nélkül megverte egy részeg-azaz a kocogás miatt kötött bele.:/

2012. máj. 22. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem régen nagyon sokan beszólogattak.

Piercingek, meg fekete ruhák miatt.

Elmentem az emberek mellett, és odaszóltak hogy hogy nézek ki stb .. Meg volt egy időszak amikor mindig odajöttek szórakozóhelyeken hogy kitépik a piercingemet blabla. Persze még senki nem tépte ki:)

Egyébként már vagy fél éve nem szólt be senki.

Egy kis határozottság kell, és nem mernek.

2012. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltak dolgok... Mostanában nincsenek ilyenek, mert szinte mindenhova a kisgyerekemmel megyek, így ilyen értelemben nem foglalkoznak velem, de régebben elég sok beszólás volt (konkrét eset:

normálisABB kinézetű cigány szólt az utcán, "ne haragudj, lécci...hallod?"

megálltam neki, gondoltam, talán időt kérdez vagy útbaigazítást kér, azt halkan megszólal "csak annyit akartam kérdezni, nem sz*pnál-e le..." De voltam 165/70 kilósan "füstölt szalonna", szintén a fenti embertípus által...)

2012. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Két elhízott anyuka mellett futottam el a parkban, amikor azt hallottam, hogy "azaz anorexiás p..csa meg minek fut?"
2012. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy ciány prosti beszólt nekem mikor görkoriztam, hogy, Nííízd meg, dagadt oszt gőkorcsolyázik.

Gondolom ő azt gondolta, hogy az megy magától és kevésbé fárasztó, mintha csak mennék, vagy nem tudom:D

2012. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj úgy látszik a futó emberek jelenségnek számítanak!

Egy kollégám volt, aki ugyan nem beszólt a futónak, csak halkan megjegyezte ha volt vele valaki (pl én): "Ezen még dolgozni kell!" (duci és futó nőkre mondta...)

2012. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!