Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek edzéstervet?

Hogyan készítsek edzéstervet?

Figyelt kérdés
Futástervet szeretnék készíteni.(nem magamnak) Nálunk július közepétől kezdődik a strandszezon, és egy ismerősömnek egészségügyi okokból kellene fogynia pár kilót. Kb. 70 kg és 155 cm magas, az anyagcseréje sem működik túl jól. Arra gondoltam, hogy csinálok egy edzéstervet, ami nagyrészt aerob mozgásból áll, mert főleg hasról kell fogynia. Úgy kalkuláltam, hogy 250 m futás az első héten, + 30-40 perc biciklizés.(4 km oda-vissza) Természetesen még egy étrendet is készítenék ezek mellé, és fokozatosan növelném a távokat is. Ez így jó lenne? Van valakinek ötlete?

2012. máj. 22. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy túlsúlyos lánynak nem biztos, hogy futnia kellene. A bicikli jó, ellipszis tréner, vagy intenzív gyaloglás.
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább azért nehéz neki mozogni, mert a hasára hízott. Nagyon zavarja, most állítgatok össze neki ilyen menüt, hogy mit kajáljon, hogy fogyjon is, meg ne is legyen éhes. Az a baj, hogy rengeteg vizet iszik, ami megmarad rajta, nem ürül ki, és napi 1x eszik. Én is fogyókúráztam, és megmaradt, hogy kell normális ütemben csinálni a dolgokat.
2012. máj. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!