Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 106-- 72 re és előtte...

Dávidking20 kérdése:

Fogytam 106-- 72 re és előtte nem mértem a testzsír % -om most mértem gyógyszertárival (18%) és elmentem egy gyógyszertárba végzett vizsgálatra ahol (22%) jött ki Nem értem ezt már nem vagyok elhízott, csak itt ott van még pici zsír akkor most mivan?

Figyelt kérdés

Magas ez az érték? Hogy tudnám lejjebb vinni minél hamarabb. mikor már 174 cm hez vagyok 72


Tényleg egészségesen élek napi 1 óra aerobb (eddig kardió volt), a kajám is rendben van (sok fehérje, csirke,gyümölcsök,zöldségek) figyelek a kalória bevitelre..stb

Nem tudom lassan elfogyok (izom normál mennyiségben van rajtam a vizsgálat szerint + a lábamba kiváló minősítést kapott)


Jöhetnek a tippek mivel lehet kimondottan csak a testzsírt még lepucolni ami maradt


sajna ami régen nap mint nap ment az ma már csak 2-3 naponta és nagyon nehezen... (ez se túl jó)


Várom a tippeket,tanácsokat



2012. máj. 22. 15:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnének ár a válaszok !!! 20 éves/F
2012. máj. 23. 15:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendben van a kajád és az edzésed, akkor csak időt kell még adnod magadnak. Folytasd amit eddig, gondolom az elhízáshoz sem fél év kellett, a lefogyáshoz sem annyi fog kelleni. Mondjuk jó hír, hogy odafigyeléssel rövidebb idő fogyni, mint hízni. Ha megáll a fogyás, csökkentsd a ch-t egy kicsit. Ezek a mérések meg, eh, nézz bele a tükörbe és csá, nem vagy te versenyző, a csajok sem azt fogják mondani, hogy "Szia, látom nagyon jó a testzsír százalékod, mennyi? 22% körül?", hanem azt, hogy "Whááááá de helyes" meg "Annyira cuki!" és társai.
2012. jún. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. jún. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!