Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy elmarad a hasmas a...

Lehet hogy elmarad a hasmas a keserűsótól?

Figyelt kérdés
megfelelő mennyiséget vettem be belőle,és már 8 órája. Azóta csak kutymorog a hasam,és ha úgy érzem hogy el kell mennem wcre,csak a mérgesgázok szaladnak kifelé. Kb fél éve használtam már egyszer de akkor nem ezt tapasztaltam. Mással is volt már ilyen?
2012. máj. 22. 21:07
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Mivan? Most te fosol, és azt akarod, hogy bent maradjon a hasmenésed?


Inkább keresd fel az orvosodat! A hasmenést nem szabad megakadályozni, főleg akkor nem, ha vírusos vagy bakteriális!

2012. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neeeeeem....akkor valószínű hogy nem ismered a keserűsót.

Ez amolyan "hashajtó".

Szóval bevettem, de még egy jó idő után sem jött a hasmas, csak a pukihadsereg. :)


De senki ne izguljon :) megjött a várt hatás reggelre.

Csak előzőleg mikor használtam, kb 3-4 óra várakozás után már hasmas volt.

2012. máj. 23. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen . Én most próbálom ki először , én kb 2 kor ittam meg az előírt mennyiséget , de nekem is csak össze vissza bugyog a hasam és fel van puffadva mint egy lufi :(( nagyon remélem , hogy nekem is hatni fog . Elvileg azt mondták , hogy 2dl-t megiszok és szinte azonnal hat . Hát nem :/ . Pedig ez az első használat .
2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

De most azért szedtek hashajtót, hogy így fogyjatok? Mert akkor azt kell mondjam, hogy nem vagytok normálisak...


A "hízlaló" részekkel együtt azok is kimennek, amik hasznosak és nélkülözhetetlenek. Ez egyenes út a vitamin- és nyomelemhiány felé, valamint a kórházba...

2012. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azért szedem . Én nem szoktam rendszeresen szedni . Tudom , hogy az lenne a leghelyesebb ha nem használnám egyáltalán . Csak tegnap nehezebb kajákat ettem, mert vendégségben voltam , és nem akartam vétkezni , aztán bűntudatom lett . De inkább abbahagyom , és odafigyelek ezentúl .
2012. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!