Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak mellből (fiú)?

Hogy fogyjak mellből (fiú)?

Figyelt kérdés
Csinálom ezt a kcal számolgatós habot, de a csöcsömből nem fogyok. Pedig az zavar a legjobban. Mivel tudok onnan fogyni?
2012. máj. 22. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora?

Mert ha nagyobb,akkor arra van speciális műtét.

2012. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fuss az mindenhonnan fogyaszt főleg ha normálisan eszel mellé és fekvőtámaszozz az alakítja a mellizmokat
2012. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

120kg-val hogy fussak? Fekvő támasz se megy rendesen.

Fekve nyomás?

2012. máj. 22. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:

úszás szoba bicikli gyors séta 40-50 percig

ilyen nagy súlynál ezekkel is lehet fogyni ha mellette a kajára is figyelsz

2012. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:

Ha lógnak a melleid, az valószínűleg gynecomastia és orvossal kell beszélned, mert az nem kifejezetten a zsírtól van.


Amúgy meg helyileg nem lehet fogyni. Csináld a diétát és a sportot rendesen és akkor majd fogysz.


Olvass:

[link]

2012. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 120 kiló vagy akkor még ne várd, hogy látványosan lemenjen a melledből! Nem tudom hány centi vagy, de mondjuk ha egy 10-15 kiló lement akkor már látványosabban lejjebb fog menni! fekvőtámasz erősít-feszesít, futás a legjobb a zsírégetéshez. Kitartás! Én is 108 kiló voltam, most vagyok 89, és K.VA JÓL NÉZEK KI MÁR... XD még van egy kis felesleg, pár hét és kész vagyok :D
2012. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy hova hízol illetve honnan fogysz, genetika, teljesen független attól, hogy milyen gyakorlatokat csinálsz. Nincs helyi zsírégetés.
2012. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs. Az, hogy a zsírokat hol tárolod jobban, a fenekeden, a hasadon

vagy bárhol, genetikai adottság kérdése. Anyunak és apunak lehet panaszkodni.

Hiába akarsz te oda edzeni, ahol a zsír van, ettől nem tűnik el. A zsír a bőröd alatt

van, egy nagy zsákban, és mindenhonnan egyszerre csökken, ha diétázol. Értelemszerűen

ahol a legtöbb van, onnan tűnik el legkésőbb.

A zsírvesztés alapja a diéta. Ezt kombináljuk a súlyzós és az aerob edzéssel

2012. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!