Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hét alatt mennyi súlyfelesle...

4 hét alatt mennyi súlyfelesleget tudnák leadni és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Én most 3 hét alatt akarom megkísérelni az eredményt, van +10 kg súlyfeleslegem én megpróbálok ugyan azokat eszem mint eddig csak jóval kevesebbet , sok folyadékot iszom és így nem is kívánom a nasit sem, vacsora elmarad. Ha érzem hogy kezdek éhes lenni estefele akkor iszom vizet vagy édesítőszeres szörpöt. Lehet hogy a víz egészségesebb lenne de ha még ezt is megvonom magamtól amibe nincsen cukor akkor rám tőr az éhség.
2012. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát kb 4 kg-ot biztosan, de akár többet is. sok sport pl. futás. gyümölcsöt keveset, zöldséget sokat, natur húsokat lehet enni. rizs, burgonya, liszt, cukor kizárva. szerinted ennyi. én is 2 hete csinálom és 2 kilót fogytam. :)
2012. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csilla200 válasza:
én ennyi idő alatt 6 kg tudtam leadni
2013. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!