Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kondi tényleg rossz a...

Ha a kondi tényleg rossz a fiatalok számára, akkor edzéseken hogy-hogy kondiznak? Pl: kajak.

Figyelt kérdés
Elsősorban 14 évesekre gondoltam, én is annyi vagyok, de folyton azt hajtogatták, hogy ne menjek kondiba 17 éves kor előtt.
2012. máj. 27. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
És hogyha tényleg rossz, akkor hogyan lehetnék izmosabb?
2012. máj. 27. 19:07
 2/4 Snapette válasza:
Nem rossz, csak nem kell túlzásba vinni.
2012. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az izomsejtek 18 éves korig osztódnak, utána már csak fehérje épül be, de nem olyan minőségében. Ezért érdemes 18 éves kor előtt kezdeni az edzést, ugyanis az ekkor felszedett izomzat sokkal könnyebben megmarad.


Nyugodtan menj, csak ne vidd túlzásba. Fogadd el, hogy lassan haladsz, és hogy eleinte csak kicsi súlyokkal fog menni a dolog. Ha ez sikerül, nem terheled túl az ízületeidet és nem szedsz semmiféle felnőtteknek szánt étrend kiegészítőket, akkor 18-20 éves korodig szép, arányos izomzatot építhetsz magadnak. Onnantól meg már rajtad áll, hogy hol lesznek a határaid.

2012. máj. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. máj. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!