Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz ez az állitás a gyerekekről?

Igaz ez az állitás a gyerekekről?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1 dietetikus mondta,hogy a gyerekek sokkal gyorsabban fogynak,mert

-gyorsabb az anyagcseréjük

-rugalmas a bőrük

-rengeteget mozognak amúgy is.

Igy nekik nem nyúlik meg a bőrrük,és hetente akár egészségesen 2-3 kg-t is tudnak fogyni,míg egy felnőtt (18 -20 év felett) csak heti 0,5-1kg-t..

Ez igaz?Vagy totális nagy marhaság.?


2012. máj. 28. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

hülyeség.

Ha egy felnőtt is annyit mozogna mint egy izgő-mozgó gyerek akkor az a felnőtt is többet fogyna.

Ha egy gyerek lusta,és zabál az ugyanúgy hízik mint bármelyik lusta,és zabálós felnőtt.

Ha egy gyerek nem mozog ,akkor elhízik,és ugyanúgy megnyúlik a bőre..

2012. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Én 14 évesen fogytam rengeteget. Olyan 70-ről 55-re. Mindezt pár hónap alatt, azt hiszem egy nyár volt. Most nem tudnám 23 éves fejjel megcsinálni. Sehol nem látszott meg a bőrömön csak a mellemen, ami már előtte is nagy volt és ugyebár kicsit összement. Én akkor az egész napos kajálásról, unalomevésről szoktam le. ennyi volt. Most meg.. Se csoki se semmi.. Több mozgás mint akkor :S fuh..:D
2012. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Részben igaz. Nem hiszem, hogy a heti 2-3 kg fogyás bárkinek is egészséges lenne tartósan. (Mert semmi nem fog történni, ha megbetegszik, nem eszik 1 hétig, lefogy 3 kilót. Viszont ha egy hónap alatt lefogy 12 kilót, 2 hónap alatt meg 24-et, abból nagy baj van.)


A többi igaz.

2012. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!