Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kiló TÚLSÚLYT kéne leadnom...

10 kiló TÚLSÚLYT kéne leadnom egy hónap alatt. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Egészséges úton semmiképpen sem, ezt tudom. Hogyan?
2012. máj. 28. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Mondjuk ha kapnál valami nagyon súlyos betegséget, akkor még összejöhetne, de inkább ne kapj.
2012. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsírleszívás.
2012. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez fizikai képtelenség, ismerve az emberi szervezetet, és diétázás szabályait.
2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne higgy az előttem szólóknak, én tapasztalatból mondom, hogy menne, csak nagyon nagy akaraterőre vagy szükség. Én 11 kgtól szabadultam meg egy hónap alatt, úgy hogy minden reggel és este 1-1 órát futottam, eldobtam a kenyeret , rengeteg vizet ittam, napi 3-4 litert, és ezt még tartom most is. Visszajönni sem fog, ha utána nem kezdesz el újra úgy étkezni ahogy eddig. Ehetsz édességet is mértékkel, és igazából bármit, amit szeretnél. Bár ez testalkattól is függ, hiszen nem mindenkinek ugyanolyan a szervezete, anyagcseréje...
2012. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!