Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon nagy baj lenne?...

Ez nagyon nagy baj lenne? Nagyon fog hátráltatni? Mit tegyek ez az érzés elkerülése miatt? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

sikerültek a vizsgáim és szeretnék holnap megünnepelni

mennyire ártanék magamnak ezzel az étrenddel,csak a holnapi lenne ilyen, utána visszaállnék-szóval semmi nasi, csoki hasonlók

reggeli tk kenyér, sonka, sajt, paradicsom, paprika

11 fél 12 felé pedig lenne az ebéd

petrezselymes újkrumpli, bazsalikomos csirkemell, savanyúság, zöld körettel ez idáig még jó is lenne csak utána 3 felé lesz oroszkrémtorta és erdei gyümölcstorta is meg pezsgő

ezekből beleférne 1-1 szelet torta, szerinted megéri, sokat tettem annak érdekében hogy lefogyjak, ennék is de olyan lelkiismeretfurdalásom is van pl hogy ezek helyett ehetnék fél kilo túrót is

amúgy súlyt szeretnék tartani 168/48/NŐ


2012. jún. 1. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jól értem EGY napról lenne csak szó és jelenleg nem a fitnesz modell világbajnokságra szálkásítasz,tehát tétje sincs a dolognak.

úgyhogy nem igazán értem a kérdést.

kezdődő problémát viszont sejtek.

2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is bocsi,az OFF-ért,de csont és bőr lehetsz....barátnőm 165/48 és rossz ránézni,olyan sovány.

Kérdésre válaszolva:Nyugodtan egyél,semmi bajod nem lesz.Hizni nem fogsz megnyugodhatsz.

2012. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőekkel egyetértek.

48 kg?? :( gratula a vizsgádhoz, ünnepeld önfeledten, kalória számlálás nélkül.

2012. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. neked ZABÁLNOD kéne, és nem épp fogyis kaját


2. híznod kéne legalább 5-6 kilót, mert most undorítóan sovány vagy


3. az anorexia n. kezelés nélkül pedig halálos betegség

2012. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal többet kéne enned. Ha ilyen egy olyan napod, amikor "elengeded magad", akkor milyen az, amikor nem...Tudsz felrakni arc nélküli képet? Azért mert nagyon sovány lehetsz, de lehet, hogy csak alkatilag vagy ilyen, és érdekel.
2012. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon sovány lehetsz..:S

De hogy ne offoljak: egy naptól nem fogsz hítni

2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!