Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosodás, hogy is van ez?

Izmosodás, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok, 2 hónapja eszem teljesen egészségesen (semmi cukor és liszt, csak jóféle szénhidrátok, fehérjék), 9 kiló ment le, és most álltam neki edzeni a diéta mellé(súlyzós, egész testre kiterjedő kondi, és majd kardió is lesz), heti 5x fogok menni. az a kérdésem, hogy a zsírból fogyás és az izmosodás hogy fognak alakulni? először tovább fogy a zsír a területekről, utána pedig az izmosodástól formálódni kezd? vagy a hájas részek egyszerűen megizmosodnak? főleg csípő-fenék-comb-has tájékon van még feleslegem.
2012. jún. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Izmosodni ott fogsz, amire dolgozol, de zsírt nem feltétlenül onnan veszíted, ezt nem tudod befolyásolni.

Látványos akkor lesz az eredmény, ha már az izmok felépültek és a zsír is eltűnt.

2012. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az étrendedtől függ, az jó hogy egészségesen eszel de a mennyiségtől függ hogy hogyan fog alakulni. Ha több kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz akkor izmosodni fogsz és zsírosodni, ha kevesebbet akkor zsírból vesztessz, de diétás étrend mellett az izmosodásnak csak kevés jele lesz ,az is azért mert az elején könnyű fejlődni. Az izmosodás és a zsírvesztés egyszerre nem megy, döntsd el melyiket csinálod.
2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem egy meghatározott döntés volt, 2 hónapja diétázom rendes ételekkel, az edzésbe meg azért kezdtem bele, mert a sporttal együtt működik legjobban a fogyás... a napi kalóriabevitelem alatt szoktam enni, 1200 kalóriát kb. naponta.
2012. jún. 2. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne várj jelentős izmosodást amíg le nem pucoltad a zsírt és át nem álltál tömegelésre, erőben viszont addig is fogsz tudni fejlődni.
2012. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, egyébként lány vagyok, ez lehet nem derült ki ennyiből :D az izmosodás főleg a zsírégető hatása miatt lenne jó, meg a formásodás érdekében. köszönöm a válaszokat. :)
2012. jún. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!