Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Merjem elrontani ezt egy házi...

Merjem elrontani ezt egy házi pizzával?

Figyelt kérdés

Ma este anyukám pizzát süt, és azon gondolkozok, hogy merjek-e enni belőle egy szeletet. Hány kcal? Fehérlisztből, tojásból, élesztőből áll +a feltét sajt, paradicsom szósz és gondolom sonkát is tesz rá.

A mai diétámat már megszegtem, hiszen reggel cukros kávét ittam fehérkenyérre. Majd délután is becsúszott két szelet vajas fehérkenyér... Ez még bele is férne simán a napomba, de a pizza már biztosan kilógna.



Nagyjából 2 kg-ot kéne még fogynom, ahhoz hogy elérjem a célomat. Nem vagyok dagadt, se molett, sőt vékony vagyok, DE zsíros. Semmi izom nincsen rajtam ezért szálkásító diétát követek már lassan 3 hónapja és aktívan tornázok, futok hetente 5ször.. Szépen mennek is le a kg-ok, de mindig, minden héten becsúszik egy-két bűnözés. Esküvő, családi vacsora, ilyenek amiken nem lehet azt mondani hogy nem eszek.


Mit tennétek a helyemben? beleférne egy vékony szelet pizza este 8kor?


23/l



2012. jún. 5. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőven. Holnap mozogj annyival többet, és el van intézve a lelkiismereted is. :)
2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reggel megyek futni mindenképp :) Majd max egy fél órával tovább futok. Köszönöm a választ! :D
2012. jún. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!