Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » RR Napi 20 perc önmagadért...

RR Napi 20 perc önmagadért tornáját érdemes naponta végigcsinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mind a négyet? Gyorsabb lesz az eredmény, mint pl. ha napi kettőt csinálok?

Triviálisan hangzik, mert hát alapból úgy gondolnám, hogy naná, hogy kétszer annyit ér, ha kétszer annyit csinálok, de már annyi mindent olvastam ezekről a dolgokról, hogy kezdek ebben kételkedni. Mármint abban, hogy az edzés mértékével egyenes arányban fogynak a kilók is.

Szerintetek?


2012. jún. 5. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsit kusza a kérdés.

annyi mindenesetre biztos,hogy a több edzés,több kalóriát éget.

ami viszont nem feltétlen egyenlő a fogyással.


a fogyást,a kalóriadeficitet elérheted kétféleképpen.

annyit edzel,hogy keldefbe kerülsz,vagy az étrended rakod kaldefbe.

ha meg mind a két feltétel adott,akkor a cél is hamarabb elérhető.

2012. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs a kusza kérdésért.

Nos, nálam Rubint Réka konkrétan egyenlő a fogyással, mert napi egyszer 20 perc tornával fogytam eddig 8 kilót. És a fogyás még nem lassult le, még mindig tartom a heti fél kilót, de szerintem már aktuális a lassulás. Szóval emelni szeretném az "adagot". Csak nem tudom, hogyan a leghatékonyabb. Mindegy, legfeljebb csinálom majd úgy, ahogy épp kijön. A napi egy lesz az alap, amit azon felül csinálok, csak extra. Így remélem, tartani tudom a fogyás ütemét.

2012. jún. 6. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én napi egy 20 percessel kezdtem (popsit mindig kihagyom, a comb torna a fenekemre is használ), egy hónap múlva 2 blokkot csináltam és azóta is kettőt csinálok. Visszajelzések szerint nagyon látszik az eredmény és még én is látom, ami nagy szó!! Minden régebben látott ismerősöm megjegyzi, hogy milyen csinos vagyok és hogy nem kéne már többet fogynom. (161 cm, 49 kg) És ez annyira jó érzés. Igazán jól érzem magam a bőrömben! Soha nem fogom abbahagyni Réka tornáit!

Szerintem nem fontos minden nap mind a négy blokkot egyáltalán. Minden nap kettőt, (vagy ki is hagyhatsz 1-1 napot, én nem szoktam) és mondjuk egy héten egyszer Alakreform. :)

Kitartás!

2012. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Te nagyon ügyes vagy! :)
2012. jún. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!