Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani hogy háj vagy bőr?

Figyelt kérdés
Három hete kezdtem el az Insanity programot. Eddig lement 3 kg. Viszont a köldököm alatti rész nagyon nem akar változni. Lehetséges, hogy a fogyás miatt hátramaradt bőr az ott. Honnan tudom megállapítani, hogy háj maradt-e rajta vagy logós bőr? Ha állok feszes, de kidudorodik, de meg lehet markolni viszont ha négykézláb állok iszonyat ronda ráncos és logós. Adataim 163kg/60kg még nem szültem.
2012. jún. 9. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
dobj egy képet és megmondjuk...
2012. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
163cm vagyok most sajnos 80 kiló tudom ez sok és dolgozom rajta de mikor én 60 kiló voltam akkor rajtam nem volt zsír mert akkor még keményen edzettem de hát bejött az éretségi idény nuku edzés sok nyugtató fagyi és puff neki.De a fölös bőrt kellő edzéssel le leht adni.
2012. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!