Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az még belefér a diétába,...

Az még belefér a diétába, hogy kb 150-200 kcal-val átléptem a mai 1500 kcal-t?

Figyelt kérdés
Egész jól ment ma a diétám, csak délután 5-6 óra fele elcsábultam, és megettem egy egész csomag (4db) Győri Jó reggelt-et, ami kb 200 kcal körül van. Ez ugye nem zavar be a diétába? Vagy számottevő ez a 200 kcal "többlet"?
2012. jún. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akkora tragédia lenne :) bár nem vagyok jártas diétákban - szerencsére.
2012. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak EGYSZER fordul elö, akkor nem gond, ha pár naponta rendszeresen, akkor viszont megzavarja a fogyást.
2012. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

még csak pár napja kezdtem el diétázni. eddig ki is bírtam az 1500-at, csak ma csábultam el, de többször nem fogok.

köszi a válaszokat!:)

2012. jún. 11. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csak egyszer fordul elő akkor normális. én ha többet eszek mint kéne akk elmegyek este futni:)
2012. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!