Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem fogyok a combomból?

Mért nem fogyok a combomból?

Figyelt kérdés

Szépen mennek le a kilók mindig, ha odafigyelek arra, hogy mit eszek, de a combomból sosem fogyok...Itt a nyár és hosszú nadrágban mászkálok mert nem merem mutogatni a lábaimat, mert még narancsbőrös is:S Nem vagyok amúgy kövér, kb 5-6 kiló felesleg van rajtam, de a combom nagyon zavar. Befog valamikor indulni a fogyás onnan is? Edzeni sajnos nem lesz időm nyár végéig, mert a Balaton parton fogok dolgozni egy étteremben reggeltől estig, és szabadnapom se nagyon lesz, így őszig sajnos marad az étkezésre való odafigyelés. Kár, pedig szererek futni.... Tudom, hogy mindenkinél más, hogy honnan fogy először és mennyit, de akkor sem értem, hogy mért nem megy le semmi a combomról :/


163cm/56kg


2012. jún. 12. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt hogyan méred amúgy? csak ránézésre vagy centikben is? ha eddig nem mérted centiben, mindenképp tedd meg, azzal tényleg látványosabb és hihetőbb lesz, hogy onnan is fogysz. Egyénenként változik, ahogy te is írtad, de végül mindenhonnan fogyni fogsz. A narancsbőrtől pedig mozgás nélkül nem fogsz megszabadulni...
2012. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Centiben még nem mértem. Tudom, hogy a narancsbőr majd akkor csökken ha mozgok, de kezdésnek addig annak is örülnék ha kisebb lenne kicsit.
2012. jún. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!