Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS SOS? Nem voltam ma otthon,...

SOS SOS? Nem voltam ma otthon, és bezabáltam 2-3 napos léböjtkúrával helyrehozhatom?

Figyelt kérdés

reggeli 2 kisebb szelet barna kenyér 2szelet sajt, 1kocka sajt, 2paradicsom, 1paprika

tízórai 1 magos kifli 3szelet sonka, 1szelet sjat, 1-1paprika paradicsom

ebéd 1sz barna kenyér 2sz sonka, 4kovászos ubroka, 1-1paradicsom, paprika(itt meleg étel szokott lenni, csak nem voltam otthon)

uzsonna fél kilo málna, 1alma, 1fehérjeturmix

vacsora 300g félzsíros túró 2almával, 1tál málnával

most meg ette, 4kovászos ubrokát 1-1paprikával, paradicsommal, 2szelet puylkasonkával

nagyon nagyon sok

165/50


2012. jún. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
E nem sok. Az viszont igaz hogy semmi tápanyag nincs benne, ez nem jó így...
2012. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok. Bizonyos szempontból még kevés is. Normálisan fogyni nem lehet csak folyamatosan tele hassal.
2012. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen olvass utána, hogy kell diétázni.
2012. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideális a súlyod a magasságodhoz. Nem értem mit vagy úgy oda.
2012. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

nem jó?

ettem sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű gabonát, fehérjét is(sonka, sajt, túró, fehérjeturmix)

2012. jún. 26. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Kcalt tekintve jo dietahoz. Pl valaki 1000 kcallal dietazik es megeszik 3 kakaoscsigat akkor ehes lesz. Ha gyumit turot zoldseget sok rostosat eszik tk dolgot akkor gyorsabban tele lesz foleg ebben a nyari melegben, mert a rost eltelit. Te is ezt erzed meg lehet azerz erzed tele magad merz a turo + gyumi osszeerjed a gyomorban puffaszt ha a kettot eszed.

Dietahoz jo kcalt tekintve bar irtad eszel fott kajat remelem van barnarizs parolt husi a dietadban es ez csak egy kiveteles nap volt.

2012. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!