Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak ilyen körülmény...

Hogyan fogyjak ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Már rá se merek állni a mérlegre. Tudom, hogy elég sokat híztam, többek között az érettségi miatt. Már egy éve nem sportolok a sok csonttörésem miatt. Itt a nyári szünet. Általában nem szoktam sehová menni, maximum biciklizni a faluba. A koplalás nálam gyors és bevált módszer, mivel nem tehetem meg azt, hogy külön kaját főzetek anyámmal. Szóval diéta kilőve. De a koplalás se olyan egyszerű, mert ugye nem egészséges, és ha anyumék megtudják, kicsit rámförmednének. Többnyire a sok felesleg a hasamra és a fenekemre megy, na meg combra. De gyakorlatilag jó lenne mindenhonnan fogyni. Sok az izmom is a 8 éves edzések miatt, úgyhogy izomból nehéz is fogyni. Laposabb hasat, kisebb, feszesebb feneket és szexi combokat szeretnék. Apropó a vádlim is olyan, mintha be lenne durranva. Senki nem hiszi el, hogy az edzés miatt van. Nem nőies, mondhatni olyan mint egy férfié.

Annyit tudok tenni, hogy minden nap kimegyek biciklizni és koplalok. Mondjuk reggelire csak gyümölcsöt, vagy gabonapelyhet eszek. Vacsorára pedig sajnos meg kell enni amit anya főz (közös vacsorák minden nap), max kevesebb adagot eszek. Amikor kolis voltam sokkal jobb volt, mert ott anya nem látta kinek adtam oda a kaját. Hát mi tagadás, jobban is éreztem magam a bőrömben...

Tudnátok valami jó, bevált módszert ajánlani?



2012. jún. 18. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Napi többszöri étkezés. Úgy 5-6 kb.

Számold ki mennyi a BMR-ed és mennyi kalória kell az edzés mellé bevinned, hogy fogyj. (orvoslexikon.hu-n van ilyen kalkulátor).


14-ig egyél gyümit. Este 6 után már csak fehérjét vigyél be a szervezetedbe. Pl túró, grillcsirke egy kis uborkával.


Mozogj!


Pótold a vizet! Legyen meg a napi 2-3 liter.

2012. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már egy éve nem sportolok"

"Sok az izmom is a 8 éves edzések miatt, úgyhogy izomból nehéz is fogyni."


Ennek semmi értelme. Izomból a legkönnyebb fogyni, ugyanis a szervezeted, mielőtt a zsírt kezdené el lebontani, előtte az izomzatot "égeti el". De ha már egy éve nem sportolsz és összevissza eszel, akkor tuti, hogy nem vagy olyan hűde izmos. A vádlid formája genetikától függ, persze edzésekkel tudsz rajta formálni, de ha alapvetően vastag, az nem a túlzott izomzattól van. (tudom, mert a mi családunkban is minden nőnek ilyen "bedurrant" vádlija van, de a 105 kilós unokahúgomnal is)


Tehát akkor reggelire tudsz zabpelyhet venni/vetetni? Tejjel, gyümölcsökkel az tökéletes, ráadásul olcsó. Ebédre-vacsira nyugodtan edd azt, amit anyukád csinál, csak mondjuk a husihoz csak feleannyi köretet szedj, mint szoktál, vagy egytálételeknél úgy kb. harmadával kevesebbet egyél. A biciklizésből csinálj rendszert, eljárhatsz futni is, ez mind ingyen van és kitűnő aerob edzés. Ha formálni akarod a testedet, akkor szerezz be 2-4ezer forintért egy gumiszalagot és vadássz le a netről gumiszalagos edzőgyakorlatokat. Elég sok kifogást írtál, holott a megoldás pofonegyszerű, nem?

2012. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a szénhidrátfogyasztásodat nullához közelíteni? Akik korábban sportoltak és abbahagyták, sokszor azért híznak meg csúnyán, mert ugyanazt eszik mint előtte. Kevesebbet, de ugyanúgy szénhidráttal tömik magukat. Cukor, kenyér, tészta, rizs kilőve, akkor még a kevés mozgás mellet is elkezdesz fogyni.
2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!