Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennapi futással (fél óra)...

Mindennapi futással (fél óra) egy nyár alatt hány kilót lehetne lefogyni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:40
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Attól függ, most hány kg vagy, milyen az étrended és hogy milyen tempójú az a futás. A fél óra amúgy kevés, és inkább kitartó intenzív kocogás/erőltetett séta kéne, az hatékonyabban égeti a zsírt, a futás izommunka, ami inkább állóképességi edzés, mint zsírégető.
2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A napi fél óra futás is sokat segít de az elöttem íróval egyet értve az étrended is meghatározó!Futhatsz te akár 2 órát is naponta ha utána hazamész és bevágsz egy tortát biztos nem fogsz fogyni!Ha eddig nem sportoltál vagy mozogtál semmit akkor az a fél óra futás nagyon meg fog látszani ha diétázol is közben.A mindenféle fogyókúrás életmódokat elég nehéz betartani az egyszeri dolgozó embernek szerintem mert nem kivitelezhető,hogy 5-6x egyél naponta ha dolgozol meg a mindenféle saláta és egyéb egészséges ételek elkészítése,napközbeni tárolása hurcolása az étkezési időpontok betartása is lehetetlen egy egész nap dolgozó vagy épp gyereket nevelő nő számára.A túlzott szénhidrát és zsírtartalmú ételek kerülése és a mindennapi mozgás segítségével szerintem egy nyár alatt 10-15 kilót simán le lehet adni mindenféle koplalás és sanyargatás nélkül.
2012. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!