Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egészségesen 74...

Lehetséges egészségesen 74 kg-ról augusztus 30-ig 60 kg-ra fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves nő vagyok. 74 kg. Felvételt nyertem egy olyan sportiskolába, ahol a testömmegindex borzasztóan fontos és a túlsúly nagyon nagy hátrány.


Szeretném a mai naptól augusztus 30-ig elérni a régi 60 kg-os testsúlyomat.


Mit tanácsoltok? Egyáltalán lehetséges, vagy képtelenség addig lefogyni?


KOplalni nem vagyok hajlandó, nekem az egészségem a legfontosabb, de kénytelen vagyok valahogy ledobni azt a 14 kg-ot.


2012. jún. 20. 07:19
 1/9 anonim válasza:

"Koplalni nem vagyok hajlandó " :) - nem is kell.

Mozogni hajlandó vagy?

2012. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez kb heti 1 kg-tól kicsit több, szerintem minden további nélkül el tudod érni, ha hajlandó vagy erte tenni is.


[link]


Itt ki tudod számolni, hogy ehhez mennyi kalóriára van szükséged a fogyáshoz. Ha többet mozogsz/sportolsz, akkor többet is ehetsz, illetve többet tudsz fogyni is.


Az optimális heti 1 kg-ot leadni, az fölött már leeht belöle gond. De tapasztalat szerint az elején könnyebben lemennek a kilók, ezért az elsö pár hétben mehetsz kicsit efölé is. Ha megfelelö kitartásod van és be is tartod azt, ami kell, akkor le tudsz fogyni.


Viszont - ne haragudj, meg kell kérdeznem, ha ilyen helyre jelentkeztél, akkor hogyhogy nem gondoltad elöre el, hogy a súlyod számitani fog?

2012. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én április 1-én pontosan 74 kg voltam, azóta szigorúan tartott étrenddel és edzéssel 65 vagyok jelenleg, bár 1 hónapja stagnál a súlyom... szóval szerintem igen.
2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mozgok, minden nap futok, imádom.


Miért nem gondoltam rá?

1. 2 év alatt híztam ennyit, nem tudom pár hónap alatt gond nélkül eltüntetni, és simán megcsináltam így is a felvételit. A fizikai kondíciómmal semmi baj nincs, mert rendszeresen futok, túrázok. De a többlett zavar.

2012. jún. 21. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2. vagyok, a link alapján állitsd össze, hogy mit eszel naponta, akkor sikerülni fog.


Sok sikert!

2012. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na sikerült leadni?
2012. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
68-ig sikerült. Sokáig állt, amikor beindult akkor 1-2 kiló könnyen lement, majd stagnáltam, végül most 68 vagyok.
2012. aug. 24. 22:22
 8/9 A kérdező kommentje:
De már most sokkal jobban érzem magam, és bár jelenleg is áll a súlyom, pedig semmit nem változtattam, nem adom fel.
2012. aug. 24. 22:37
 9/9 anonim válasza:

Gratula, ez is valami!

Sport, és 70%-ban az étkezésen múlik minden.

2014. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!