Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt szeretnék...

3 hónap alatt szeretnék leadni 10kg-ot. Hogyan tudom ezt elérni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 158cm és 57 kg.A súly nagyon egyenletlenül oszlik el rajtam.Nagyok a melleim,husis a combom,és "pókhasam" van.Tudnátok ajánlani olyan diétát ÉS testmozgást,amivel meg tudok szabadulni a felesleges kilóktól?

/nem eszek kenyeret,6 után igyekszem nem enni,ebédre minimálisat eszek,kerülöm a nasit,sok vizet iszok/



2012. jún. 21. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
akkor b@sszátok meg
2012. jún. 21. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dugj a s.ggedbe egy répát és rajzolj koncentrikus köröket hüly.gyerek attól majd fogyni fogsz... vagy tanulj egy kis illemet...


(szívesen válaszoltam volna, ha nem lennél ennyire őstermelő ribizli)... maradj dagadt.

23/L

2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
most az a problémád, hogy egy óráig nem kaptál választ? tudod, hogy miért? mert ötmillióan megkérdezték ezt már, csak lusta vagy megnézni az eddigi kérdéseket! olvass utána, hülyegyerek, remélem, senki nem válaszol neked normálisan, ha ekkora beképzelt p.csa vagy hozzá. és ilyen hozzáállással sok szerencsét a fogyókúrádhoz! Egyébként már az is szar, amit leírtál, mert nem kell 0-ra csökkenteni a kenyeret és a 6 után nem evés is baromság, ebédre pedig mindent megeszel csak minimálisat? finom volt a pörkölt nokedlivel, remélem. de nehogy hallgass majd másra, te tipikusan az vagy, aki majd nekiesik annak, aki véletlenül normálisan válaszol majd neked (nyilván egy másik kérdésed alá, mert remélem itt látják, hogy milyen vagy.) Nyugodtan pontozz le, én is válaszoltam volna neked, de tudod utána is lehet olvasni a dolgoknak, nem kell várni, hogy az öledbe essen a megoldás.
2012. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23/L vagyok, utánam írt válaszolóval max. egyetértek, ment is neked a pacsi:)))
2012. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!