Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el a narancs...

Hogyan távolítsam el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

175cm/70 kg vagyok. Sportolok (futok, sétálom, úszok, biciklizek) minden nap. A derekamon (mindkét oldalon) narancsbőr van, nem.olyan vészes, de engem zavar és a combomon is, de csak a jobb combomon, a balon nem látszik annyira.

Mint mondtam nem olyan durvák, de, hogy minden nap nézegetem magam a tükörbe vagy csak öltözködés közben nagyon szúrja a szemem... El lehet tüntetni? A narancsbőr eltávolító krémet bárki használhatja? Úgyértem én is a 16 évemmel?


2012. jún. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A krémek nem segítenek. Életmód váltással lehet csak tőle megszabadulni. Hosszadalmas folyamat mire eltűnik, én kb félúton járok, de remélem elérem a célom. Ne egyél cukros, zsíros ételeket a finomított lisztet, és csökkentsd a szénhidrát mennyiséget, sok fehérjét kell enni pl csirkemell, sovány túró, zsírszegény sajt, tojásfehérje stb. Reggel mindig lassan felszívódó szénhidráttal indíts(pl tejbezab) délben kevesebb szénhidrát több fehérje, este pedig csak lassan felszívódó fehérjét egyél pl túró.

Egyetlen egy dolgot nem tudok betartani, a gyümölcstilalmat, pedig azt se nagyon lehetne enni, csak alkalmanként. Helyette zöldséget kell majszolni.

2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Na hat akarki akarmit mondjon en hasznalok ez ellen kremet.es JO!!! Chilis lobalzsam.500ml-es kiszerelesben lehet kapni.


[link]


en ezt hasznalom mar mindjart egy hete es a parom szerint latszik a valtozas.Mar egy heten belul is csokkenteni kepes a narancsbort es a striakat. Hozzateszem a legfajdalmasabb megszepulesek koze tartozik,de hat a szepsegert meg kell szenvedni.en bio boltban vettem es kb atszamolva 1000-1500 ft-ba jon ki.

2012. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

elozo vagyok. ne hallgass senki negativ velemenyere,nem olyan draga hogy ne erjen meg egy probat.Megveszed, hasznalod 1/2/3 hetig,ha latsz valtozast jo, ha nem add a nagyszuleidnek mert nagyon jo reumara is. Szerintem egy probat meger.


Sok sikert! 21/L

2012. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 25. 19:00
 5/6 anonim válasza:

Én is szenvedtem a zsírpárnáktól,úszógumitól,narancsbőrtől.De már eltűnt minden!

Leírom én hogy és mivel fogyok,aztán majd lehet válogatni. Mert elég sok mindent csinálok,mert már kétségbeejtő volt a látvány,amit a tükör mutatott.Főleg a has,fenék comb.És pláne a narancsbőr a fenéken,combon.  És azt mondtam elég!!!Semmi más nem kell hozzá,csak odafigyelés,akarat (hogy tényleg akard!) és kitartás.Ha ezek megvannak,sikerülni fog,hidd el nekem!És túl gyorsan nem jó fogyni,mert akkor a bőr nem húzódik vissza és megereszkedik,csíkozódni kezd.Az ideális 1,5-3 kilóhavonta.És az marad tartós(nem a gyors fogyás,aztán jön a jo-jó efektus és visszajön hamar,vagy még több jön vissza).

Szóval:

1.Én a reggelt(kávé,cigi előtt)vízzel kezdem.Felkelés után megiszok 1-2 dcl vizet.A víz nagyon fontos.Tudom,hogy unalmas már ezt hallgtanide igazuk van.Az pucolja a szervezetet,viszi ki a méreganyagokat(a vizelettel,széklettel ürül ki a szervezetből a méreg,lerakódás). Legjobb az ásványvíz,abból is a mentes,vagy,enyhén széns.Én is az olcsóbbat iszom.2-3 litert naponta.Vagy csapvizet.Belenyomok 1 citromot. Vagy csinálok Sassy vizet.Már cukor nélküli vizeket iszom egész nap.Zöld tea is jó.

[link]

Aztán gyümölcsöt eszem. Az nagyon jó,ha valaki azzal kezdi a napot.Beindítja az anyagcserét.Vagy turmixot iszok.1-2 dcl tejjel.Nálam a menő a banán reggel.De mindegy amúgy.

2.Vettem Vákuummasszázs harangot.

[link]

Tényleg jó.Úgy kell csinálni,hogy azért érezd,hogy fájjon,de ne túl erősen.Én néha napokig lila,zöldfoltos vagyok tőle.Zsírlerakódásra,narancsbőrre nagyon jó.Heti 3-szor(nem szabad túl sokszor)átmaszíroztam magam vele,babaolajjal,hogy csússzon.5-10 percet.

3.narancsbőrre még csinálom a hideg-meleg váltó zuhanyt.Zuhanyozás után párszor váltogatom a hideg-meleg vizet.Meg lehet szokni,de hideggel kell befejezni.És szoktam a lefőzött kávé zaccal átdörzsölöm a combom,fenekem.Ez is beindítja az anyagcserét,vérkeringést.

3.Szoktam inni almaecetet is.De nem viszem túlzásba.

[link]

Vagy aloe vera növényem van,és azt ásványvízbe,teába.Cukor nélkül.

[link]

Ezek is jó méregtelenítők,zsírégetők.

4.Az étkezés:

A zsírpárna,a narancsbőr a sok cukortól,zsíros kajától,méregtől van.Tárolja a szervezet,mert nem tud megfelelően kiürülni mind és lerakódik(ez a narancsbőr).Olvastam,hogy ami zacskóban,konzervben van,az mind méreg.És igaz.Tele van mindenféle adalékokkal,tartósítószerrel,ilyenekkel.Kerülöm már ezeket.Próbálok itthon készíteni mindent,sokszor eszem naponta kevés adagokat.Ez jobb,mintha valaki 2-szer eszik naponta.Attól nem fogy jobban,csak lelassul az anyagcseréje és jobban raktároz a test.Eszek én mindent,csak kevés adagokat,sok zödséget,gyümölcsöt(az mind méregtelenítő,tisztító).Kenyeret is már csak egy szeletet egy evéshez.Régen sokat ettem,ezért is volt nagy hasam,mert tágult a gyomrom.Most már szűkül és kevés adagtól is jóllakom.Hozzászoktam hamar ezekhez.

5.Mozgás:

Az is fontos persze.Én vagy naponta,vagy heti 4-szer legalább mozgok.Nekem van Crosstrainer-em.Részletre fizetem.

[link]

Azon is szoktam nyomni,jó zsírégető,20-30 percet legalább.Vagy többet.Mikor hogy esik jól.De kombinálom Rubint Réka –Van öt preced? 1.-2.-3.-részekkel.Mert ahhoz,hogy fogyjak,nem elég csak zsírt égetnem,az izmot is kell növelni.Mert ha nem ,akkor az izom leépül.Ha pedig csak izmot növelek,attól a zsírpárna nem tűnik el.Nem érek vele semmit,mert a zsír alatt nem látni az izmnövekedéstt,csak még jobban kitolja a zsírt.Úgyhogy mindkettő fontos,kombinálva a legjobb.Mindegy ki mit csinál,mit tornázik,csak mozogjon.

Szóval én ezeket szoktam.Eleinte nehéz volt,de aztán megszoktam.És most már tudom megéri.Nagyon jó érzés látni és érezni,hogy megcsináltam,eltűnt rólam minden.Kis akarat,odafigyelés és a végeredmény megéri.2 hónapja kezdtem neki,az első hónapban nem is mondanám,hogy sok eredményt láttam(Rá kell állni a szervezetnek is a dolgokra).Aztán utána elindult.És szépen ment le minden.Szóval az első pár hetet kell kitartani,aztán már tuti lesz változás!(És persze függ attól,hogy mennyi felesleg van,de szép lassan mindenkinél elindul a változás)És onnantól már könnyű,mert örömmel tölt el a változás látványa és kedvet kapsz hozzá,hogy folytasd.Én így voltam.

Én amúgy eszek mindent,kevés adagokat.Mert amúgy a szervezetnek kell mindenféle kaja.De sok zöldséget,gyümölcsöt iktattam be.Több halat,barna rizst,csirkemellet eszek,mint régebben.Több ilyet,ami nem hizlal úgy.Aztán néha nálam is bemegy a pizza,cukros üdítők,édesség,csoki,moziba McDonald‘s,pop-corn.De azért általában betartom a dolgokat és odafigyelek.Aztán néha napokig nem tornázom.Most is pld. a héten nem tornáztam,nem tudtam,de nem jött vissza semmi kiló.Szerintem ha valaki nem is mozog sokat,de odafigyel a kaja,víz bevitelre,akkor az is sokat segít.De azért mozogni is kell,mert akkor sokkal jobban hatásos a dolog és hamarabb lesz változás.Nagyon sokat olvastam mindenről(fele hülyeség volt),de kértem tanácsokat szakértőktől.És be is vállt.Meg lett nálam az eredménye a kitartásomnak.Nincs zsírpárna,narancsbőr(ami szinte 3-4 hét alatt eltűnt nálam,persze mindenkinél máshogy van biztos,de idővel mindenkinél lesz eredmény).Azt tanácsolom mindenkinek,hogy legyen kitartásotok,akaraterőtök és higgyétek el meg lesz az eredménye,eltűnnek a felesleges dolgok!

2012. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!