Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A heti 4 kg fogyás drasztikus?

A heti 4 kg fogyás drasztikus?

Figyelt kérdés
Egy magas, 145 kg-s lánynál drasztikusnak számít, ha az első 20-30 kilót heti 4 kilóval adja le? (vagyis havi 16 kiló. És utána lejjebb adni a tempóból, csak a kezdő lendület menne így le.
2009. júl. 7. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem drasztikus én heti 5 kilót fogytam
2009. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
je meg nagyobb súlyból gyorsabban lehet fogyni
2009. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen igazából én is úgy gondolom hogy ez nem drasztikus, és ez a 4 kiló úgy ment le rólam 1 hét alatt hogy nem éhezetem egyáltalán, szóval úgy gondolom én is hogy a 4 kiló ekkora súlynál okés, de gondoltam biztos ami biztos megkérdezem! Írjatok azért még! Minden válasz érdekel!
2009. júl. 7. 16:35
 4/9 anonim válasza:
69%
Nem túl drasztikus, de nem is ideális. Természetes, hogy ilyen jelentős súlyfelesleg esetén a kg-ok először könnyen mennek le, de óvatosan kell bánni a dologgal. Sokan küzdenek azzal, hogy a bőrük nem bírta a tempót, és ott maradt egy csomó lógó bőr. Egyébként más szempontból nem veszélyes, ha nem esel túlzásokba, és egészségesen étkezel, meg persze mozogsz is. :)
2009. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha könnyen megy, akkor nem nagyon vészes, csak arra kell figyelni, hogy börödnek legyen ideje összemenni, mert különben nagyon csunya lesz, és kesöbb se fog helyremenni. Csak operációval lehetne javitani rajta - ezért jobb figyelni és az elsö jeleknél szünetet tartani a fogyással - néhány hétre.
2009. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, az drasztikus! Én is hasonló súlyú vagyok, most voltam orvosnál, ő mondta, hogy évente (!) 14-15 kiló, ami ideális, amit meg is lehet tartani. És nem akarlak elkeseríteni, én is jártam így, később nem fogsz ilyen ütemben fogyni, meg is fog állni néha. És az első 1-2 héten a vízveszteség a nagyobb, nem a zsírveszteség. (Sajnos.)
2009. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

valóban csak a bőrödre figyelj és annyit fogyj, amennyi neked kedves. hízni egyszerűbb lesz szerintem :)


megkérhetlek, hogy tedd láthatóvá a 'privát üzenet' küldést? szeretnék neked írni, de nem itt... nagyon örülnék. :)

2009. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
70%
megírnád,hogy mit csináltál,hogy fogytál??
2009. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ennél a pontnál nem, de mondjuk -40után, már az lenne. Csak arra figyelj, hogy mentálisan ne kattanj majd be, mikor eljön az az idő, hogy 2 hét alatt -1 kiló... Mert olyankor nagyon nehéz!
2009. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!