Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a rendkívül drasztikus, de állítólag igen hatékony fogyókúrával kapcsolatban? A linket csatoltam odalent.

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 26. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

És a elkezdesz normálisan reggelizni, akkor visszaszeded.

Egész nap álmos vagy, sóvárogsz a kaja után, levert leszel, fájni fog a fejed, ennek nem sok értelmét látom.

2012. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz.

Szerinted ugyanúgy 250g marhahús az adagja annak, aki 62-ről 54-re akar fogyni, mint annak, aki 120-ról 112-re?

Amúgy nem akkora marhaság, mint a 90 napos, de mit keres a kockacukor bármilyen diétában???

2012. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, valahonnan be kell neki vinni cukrot, mert beájul.

A 90 naposban nem éhezel, de ezek a diéták sehogy sem jók, eleve egy bizonyos időtartamra szólnak, abbahagyod, visszajön és kész, nem csináltál semmit.

Találj olyan mozgást, amivel elégetsz annyi energiát, hogy fogyj, többet érsz vele hosszú távon.

2012. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:

"Ha megnézed, valahonnan be kell neki vinni cukrot, mert beájul. " - A cukor bevitele megnyomja az inzulint, amint leesik, a normális szint alá fog esni, főleg ilyen éhezés mellett, és abból csak rosszullét lesz...


Ez a diéta egy rakás hulladék. Épp ésszel kell csinálni és mellette keményen mozogni, edzeni. Máshogy nem fog menni!

Olvass, kérdező és ne kínozd magad - főleg ne tedd tönkre az egészséged ilyesmivel. Az is biztos, hogy ezt nem dietetikus rakta össze, hanem valami dagadt banya...

[link]

2012. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, különösen a body builder linket!
2012. jún. 26. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem drasztikus, ez idióta. Ennyi erővel reggelire igyál vizeletet, ebédre egyél sz*rt, vacsorára meg szemetet, annak is ugyanez lesz az eredménye.
2012. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már az étrend első sora is egy nagy baromág:

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 kockacukorral


Én életemben egyszer ittam kora reggel kávét, akkor is kekszet ettem előtte, hogy ne éh gyomorra menjen, de azt a kínlódást nem kívánom senkinek, ami utána következett. 2-3 órán át úgy csikart a gyomrom, hogy azt hittem, elpusztulok.


Inkább egyél mindenből, csak mértékkel, kenyérféléket és édességet csak délelőtt, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkehúst, tojást és mozogj (pl. intenzív séta).

2012. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!