Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves, 162 cm-es, és kb 50 kilós lány vagyok (de az itthoni mérleg 2-3 kilóval kevesebbet mutat, mint az eredeti súly) nem tudom hány kilónak kéne lennem, mert a barátaim 45-48 kiló között vannak. Mindig is duci voltam, és nyáron elkezdtem fogyókúrázni, le is ment 2 kiló, de többet szeretnék fogyni, mert van egy kis úszógumim, és vastag a combom. De a szüleim azt mondják, csinos vagyok, de szerintem nem vagyok csinos...
2012. jún. 28. 14:37
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Nézd, 13 éves vagy, neked nem szabad, sőt TILOS fogyókúrázni. Egészségesen étkezhetsz, igen, de az nem jelenti azt, hogy koplaltatni kell magadat. Ne egyél cukros dolgokat, se pizzát, se hamburgert, lehetőleg kevesebb kenyeret - helyette húsokat, zöldséget és gyümölcsöket. Véletlenül se szokj rá a cigire, se az alkoholra!


Ellenben amit MUSZÁJ csinálnod: sport sport sport. 13 évesen a tanulás mellett ez az egy fontos dolgod van. Keress valami sportot, ami tetszik és csináld heti 4-5X legalább. Mellette járj el futni, biciklizz, görkorizz, akármi, kiránduljatok a családdal!


Ui.: Ha most éhezteted magad, vagyis "fogyózol" akkor egész életedre tönkreteheted a szervezetedet!

2012. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Az alkohol és a cigi fogyaszt...ennyi évesen tényleg nem kéne viszont, a sport baromság tönkre tesz minden izmodat ízületed, a tanulással pedig semmit nem érsz el.(Apám 2 diplomás munkanélküli én pedig érettségizett művezető igazgató vagyok egy állami cégnél...)

Az egészséges táplálkozással, mindent meg tudsz oldani magadon, és mindent csak úgy csinálj, ahogyan NEKED megfelel.Egyébként, keress google-ben egy táblázatot és te is látni fogod, hogy teljesen normális a magasságodhoz a testsúlyod. ;)

2012. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:

"Az alkohol és a cigi fogyaszt...ennyi évesen tényleg nem kéne viszont, a sport baromság tönkre tesz minden izmodat ízületed, a tanulással pedig semmit nem érsz el.(Apám 2 diplomás munkanélküli én pedig érettségizett művezető igazgató vagyok egy állami cégnél...) "


:DDDDDDDDD Ebből a mondatból egy szó sem igaz, leszámítva a családi hátteredet, de lehet az se, nem tudom ellenőrizni.


A sport hiánya is okoz nem kevés gondot - pl: szív és érrendeszeri betegségek magasabb kockázata (trombózis, érelmeszesedés, vérnyomásproblémák), izületi problémák (nem a sport teszi tönkre, hanem a túlterhelés - az ülőfoglalkozásúak izületei is tönkremennek!), gyermekeknél csontfejlődési rendellenességek.


Attól, hogy apád 2 diplomájából nem él meg, még nem a tanulás a hibás, max apád! A sikeres vállalkozók szerinted tanulás nélkül sikeresek? Naugye. És ez akkor is igaz, ha az a vállalkozó nem is diplomás amúgy!


Alkohol és cigi fogyaszt.. ez meg no komment. Ennek szerintem még nézz utána párszor :D

2012. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te simán agybeteg vagy. 50 kg-os ember kövér...istenem, szívlapátot az ilyennek!
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Attila01234 válasza:
tanulás nélkül is lehet sikeres az ember lásd Orbán Gyurcsány stb
2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
OFF: Hát Orbán speciel éppen tanult, jogi egyetemet végzett. De ezen kívül sok olyan adottsága van, ami miatt ő éppen politizál (politikusnak se jó akárki). Szerintem sokan nem mernék azt csinálni, amit egy politikus, csak beszélnek a levegőbe. De ez nem az a fórum...
2012. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy még a kövérségtől!
2012. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!