Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok (93 kg, L),...

Túlsúlyos vagyok (93 kg, L), a nyáron szeretnék sokat fogyni, hogy megváltozzon az életem, van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mit tesztek azért,hogy lefogyjatok(mit és mennyit mozogtok, miket esztek)? Lelkileg nagyon megvisel titeket?
2012. jún. 29. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már nem próbálkozom lefogyni, mert úgysem megy. Én 1200-1300 kalóriát ettem 3 hónapig, és leadtam 8 kilót. Természetesen vissza is szedtem kamatostul. Engem az tartott életben, hogy mindig a következő étkezésre gondoltam órákon át.
2012. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

lánykák! az éhezéssel nem lehet fogyni.

menjél bringázni, egyél egészséges ételeket, cukros löttyöt felejtsd el, helyette legalább 2-3 liter víz tisztán. a folyadék nagyon fontos az anyagcseréhez.

kétnaponta tekerj 20-30km-t, érezd jól magad! :)


én ugyanilyen súllyal a fent leírt életmóddal 1 nyár alatt 10kg-t fogytam, ősszel a suliban el voltak ájulva, h milyen kemény vagyok :D

lett barátom, akivel halál szerelmesek voltunk egymásba, elmentem bulizgatni, végre nem csak lenéző pillantásokat kaptam :D

érdemes kitartani, sok sikert!


ha van még kérdés, szívesen segítek.

2012. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Közölném, hogy ez nem éhezés volt, hanem dietetikus által összeállított étrend. Cukros lötyiket meg eleve nem iszom. Viszont vízből nem ihatok sokat, mert nem tesz jót a vérnyomásomnak, és szépen bedagad tőle a lábam.
2012. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék majd a nyáron sokat fogyni, én 176cm/78kg lány vagyok.


A tervem a következő:

Napi 1200 kcal, zömmel egészséges kaják, ha már nagyon nem bírom, akkor meg fogok engedni magamnak egy szelet csokit, de csak kalórialimiten belül, napi 4 l víz és 30-60 perc kocogás.


Én már fogytam előzőleg 5 kilót, szóval 83 kilóról indultam, csak félbe hagytam a vizsgáim miatt a fogyókúrát, de most nagyon erős bennem megint az elhatározás. :)


Hát, eléggé megvisel lelkileg, főleg a beszólások, még a családom is non-stop zrikál.

Az motivál, hogy végleg megszabaduljak ettől a tehertől, hogy jobb legyen a közérzetem, hogy legyen bátorságom kimozdulni, hogy észrevegyenek a fiúk. :) Sok sikert!

2012. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
te nem ugyanaz a kerdezo vagy aki valamelyik nap osztonzést kért masoktol?
2012. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

első, ne add fel!


Hány kiló vagy, ha megkérdezhetem?


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. jún. 29. 23:53
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó: nem én vagyok.
2012. jún. 29. 23:53
 8/15 anonim válasza:
én is most fogok belekezdeni..:) ha gondolod írj privátba és ott beszélhetjük az ehez hasonló dolgokat
2012. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem kevesebb a feleslegem, de azért írok hátha segít. Szóval, lelkileg persze nehéz, mert mondjuk csinálod 1 hónapja és kicsit szenvedsz mert nem ehetsz amit szeretsz,és amihez hozzá vagy szokva, de még mindíg nem egy vékony ember néz vissza rád a tükörből, de nem szabad feladni. Én arra gondolok mindig, hogy az étel nem tesz boldoggá, csak szükséglet, ezért elkezdtem natúr dolgokat enni, fűszer nélül. Én napi 1000 kcal-át eszem (kenyér, péksüti semmi, fehérjedús ételek) napi 1 l zöld tea citrommal és napi 2 l víz. Heti 4x futás(először 10 perc volt, 2 hét múlva már 45 percnél tartottam) Kitartás! egy nyár csodákra képes!

20/L

2012. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!