Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz ha 10kg-ot...

Ez így jó lesz ha 10kg-ot akarok fogyni nyár végére?

Figyelt kérdés

Először is: 162cm vagyok és 52-53kg... szóval le akarok fogyni úgy 44kg-ra... Tudom, mindenki azt fogja modnani hogy magasság-110 az a normális testsúly meg minden, de nekem nem izomból van az a sok kiló hanem zsírból...


Akkor a tervem (már el is kezdtem csak nemtom hogy jó-e)


1. sport:

- napomta 30km-t biciklizem

- naponta legalább 1000 ugrálókötelezés (1000 ugrás)

- fél óra hulahopp karika

- még nem biztos de lehet hetente 2 órát úszom



2. étel

a) reggeli: úgy 250 (egy pohár) tej (2,5%-os), valami kenyér/ kalács vagy gyümölcs vagy egy pohár joghurt és beleszórok valamit (mazsola, müzli)


b) ebéd: rizs, egy kis hús, egy tonna zöldség mindez nagyon csípősen (ha ez számít... imádom a csípőset)


c) vacsora: kb ugyanaz mint ebéd (bocsi, ezt nem lehet kihagyni mert ázsiai vagyok és nálunk csak akkor ül össze rendesen a család enni...) de mindig megpróbálok 6 és 7 között enni


d) nap közben: gyümölcsök, 3-4 liter víz, joghurt


Ez így jó lesz? Kell valamin változtatnom??? Ja és hetente egy kis "bűnözés" az lesz, mert azt hallottam hogy jó (és egyszer régebben kipróbáltam és tényleg jó) szóval hetente mondjuk egy kis süti, csoki vagy valami ilyesmi...


Gyorsételek, csipsz, stb kizárva az életemből...


Jó lesz akkor így szerintetek?

Előre is köszönöm!

15/L


2012. jún. 29. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha végig kitartasz mellette akkor jó lesz.
2012. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Én ilyen étrend mellett vagyok 97 kiló!
2012. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem rossz, bár a kalács meg kenyér az szerintem elég offos. Amúgy tényleg van rajtad fölösleg? Mert én pl. 160 centi vagyok és amikor ilyen 52 kg vagyok kb. akkor elég vékony vagyok, persze tudom, hogy ez egyénfüggő, de a 44 kg az nekem kevésnek tűnik.

20/L

2012. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó, akkor végig ki fogok tartani...


egyébként igen, van rajtam fölösleg... mert mondom, nekem nagy része zsír és nem izom...


egyébként a kalács tényleg kicsit az.. majd akkor müzlit eszem helyette... :D

2012. jún. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!