Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kenyeret ehetek ha a...

Milyen kenyeret ehetek ha a barna kenyeret nem szeretem de egészségesen szeretnék étkezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 07:17
1 2
 1/16 intrepid ***** válasza:
Ha nincsen betegséged ami kizárja, akkor olyat ami ízlik. Rengeteg fajta kenyér létezik, ilyen magvas, olyan magvas, korpás, mittudomén, csak ne fehérkenyér legyen.
2012. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Nyugodtan egyál fehér kenyeret,mert az is egészséges. Csak ma divat a barnát dícsérni.
2012. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél fehér kenyeret, csak mértékkel - mint minden mást.

Én végig ettem fogyás közben péksütiket, mindenfélét. (Csak nem zabáltam halálra magam vele.)

Simán lefogytam.

Egyszerűen nem igaz az, hogy csak barna meg mit tudom én milyen kenyérrel lehet fogyni, fehérrel meg hízni lehet. Ez hazugság.

2012. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A felfújt,állományjavítós fehér kenyér marhára nem egészséges. Gyakorlatilag nincs benne olyan összetevő,ami egészséges.A hagyományos liszt minden tápértékétől meg van fosztva,a többi adalék csak ráadás. Méghogy egészséges...

Teljesen mindegy milyet eszel,mert itthon gyakorlatilag nem lehet kapni egészséges kenyeret,legfeljebb bioboltban 25 dekát 500-ért. Itthon a barna kenyér és fehér lisztből van csak megszínezve. Szóval teljesen mindegy. Igazi barnát ettél már?

2012. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A legjobb ha te sütöd magadnak a kenyeret, tk lisztből vagy rozslisztből.
2012. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt én is úgy kipróbálnám.
2012. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem az az egészséges amit jóízűen fogyaszt az ember. Azt mondják, hogy a teljeskiörlésű milyen szuper. Vagyis nem hántolják a búzát mint évszázadok óta, hanem beledarálják a héjat (korpa) is. Igen ám, de a héj mitől lenne egészséges? Rengeteg benzingőz, kipufogógáz, por, korom, kiengedett kerozin stb tapad meg rajta amit nem szednek külön le. Ez sem túl frankó.
2012. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

[link]


sokan hisznek benne, mások a világ legnagyobb ökörségének tartják

én aztat mondom, olvasgass, ami tetszik, próbáld ki -- ha hagyod, hamar ráérzel, Neked mi a legjobb, onnantól pedig azt kövesd, ne foglalkozz azzal, ki mit mondd -- ha beleásod magad a szakirodalomba, látni fogod, hogy gyakorlatilag minden táplálékunkról bebizonyították már, hogy egészséges, valamint azt is, hogy egészségtelen -- én nagyon szeretem a kenyeret (fehéret, barnát egyaránt), mégis az a néhány hét volt közérzetileg a legjobb számomra, amikor a paleóval kísérleteztem... (ne kérdezd, miért hagytam abba, fogalmam sincs, de mióta abbahagytam majd' tíz kilót híztam :'(

2012. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gbea75 válasza:
A teljes kiörlésű kenyér egészséges még, és nem hízlal.
2012. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
azért ha fogyózol nem is kéne kenyeret enned tarts vissza magad , tésztát meg édességet,sem ilyen egyszerű. Most lehet lehet lecsót enni bőven attól le fogysz
2012. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!