Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok sokat...

Egyszerűen nem tudok sokat enni mert bűntudatom lesz. Mitől van?

Figyelt kérdés
Fogyózom.Eddig 2,5 hét alatt lement a derekamból 4 a combomból 3 a csípőmből pedig 2 centi és 4 kilót fogytam. Ma például ettem egy dinnyét,meg babsalátát és vacsorára spenótot eszem. Szerintetek ez kevés? Anyu szerint ez pont ideális fogyókúrára és én nem is merek többet enni mert akkor bűntudatom lesz és utána még kevesebbet eszem majd. Az alap anyagcserém 1600 kalória amivel még tudnék fogyni,de annyit sose ennék meg mert rossz érzésem lenne.Most 165 cm 62 kiló vagyok.
2012. júl. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért lesz bűntudatod, mert túlzottam bebeszélted magadnak, hogy kövér vagy. Néhány kiló fogyás, aztán már csak a szinten tartáson gondolkozz.

Egyébként gratulálok, szép eredmény. :) Szerintem még így sem vagy túlsúlyos, szóval ne izgulj.

2012. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak arra vigyázz, hogyha több ideig (pl pár napig)az alap anyagcseréd alatt eszel, akkor belassul az anyagcseréd, magyarán ritkábban fogsz tudni nagyWC-zni, kevesebbet is fogysz majd, mert a szervezeted vészraktározásba kezd, és fel leszel fújódva a kevés nagy WC miatt....


Én jártam így nem is egyszer, és nem túl jó móka, hidd el. Szerintem egyél 1400 kcal körül, és mellette fussál heti 5*1 órát.


Barátnőm nem hiszi el amit itt leírtam és csodálkozik hogy róla kb 2 kg ment le eddig, pedig koplal... és szerintem jó kaják amiket eszel, de én napi 5 étkezést javaslok, mert az is gyorsítja az anyagcserédet. Minnél gyorsabb az anyagcseréd annál jobban fogysz.


pl a mai menüd túlnyomó részt szénhidrátból állt. Én vennék sovány túrót a helyedben, abból ehetsz annyit amennyit akarsz mert csak fehérjét tartalmaz. A fehérje pedig kell az izmoknak, és még fogyaszt is.


62 kg-odhoz elvileg 124 gramm fehérjét kéne bevinned egy nap, ahhoz hogy ne az izmodból foggyál, hanem zsírból.

2012. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!