Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm vagyok és 82 kiló,...

178 cm vagyok és 82 kiló, utálom magamat. Mennyi kilót kéne leadnom? és Mennyi lenne az ideális/megfelelő kiló a számomra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
12-14 szerintem
2012. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
BMI alapján 60-76 közt van az ideális súlyod. Addig kell fogynod amikor már eltudod magad fogadni a tükörben. Csak nehogy elkezdj koplalni mert akkor kisebb súllyal se lesz szép alakod.
2012. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy ha elkezdenék komplalni kevesebb súllyal sem lesz szebb alakom?
2012. júl. 6. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:
azok a tetves semmirekellő izmok adnak alakot az embernek, ha csak fogysz egy zsák kaka leszel
2012. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy a szervezet előszeretettel bontja az izmokat ami ugye a test alakját, feszességét adja. Minél kevesebb fehérjét eszel annál gyorsabban bontja az izmot.

Neked kb napi 120g szénhidrát és 200g fehérje kéne ahhoz hogy minimális izomvesztéssel add le a zsírt. Ilyen étrend +megfelelő mozgás mellett heti 0,5-1kg fog lemenni ami lehet hogy lassú de hosszútávon jobban megéri.

2012. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kezdd el te is a Harcosok Étrendjét, és izomvesztés nélkül lehetsz szálkás gyerek alig pár hónap alatt! :)
2012. júl. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
178 vagy, akkor úgy kell kiszámolnod, hogy a magasságodból, levonsz 100-at, majd még +10-et. Majd kijön, hogy mennyinek kellene a súlyodnak lennie. Azaz : 68 nak.
2012. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!