Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit edzek haspadon, és...

Trafó Lászlo kérdése:

Mennyit edzek haspadon, és súlyzókkal naponta? Ha birom naponta akkor csinálhatom? (2x 18 kg os egykezes súlyzó)

Figyelt kérdés

még van rajtam 12-15kg felesleg,mennyit kellene edzenem súlyzókkal szerintetek? 60-75 percet szoktam,növeljem?

fehérjét is elkedztem fogyasztani,mert páran azt írták ez sokat segít a fogyásban,de mintha mikor nem szedtem jobban fogytam volna,azt meg nem hiszem hogy kb 20 nap elég hogy izmot szaporitsak vele...de lényegesen belassult mióta ezt fogyasztom..jól látom?


2012. júl. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Izmot növelni és fogyni nem fogsz egyszerre mert teljesen más mennyiségben kellenek hozzá a tápanyagok. Súlyzós edzéstől szintúgy nem fogsz fogyni. Ha már gyúrsz akkor csinálj 1rendes szálkásító diétát heti 3-4* 40-50perc aerob mozgással(futás, bicikli). A fehérje pedig csak tápkieg amég nincs rendes étrended kb semmit se ér. 20nap alatt tényleg nem sokat hoz de egy kezdő az első évben 10-12kg izmot pakol magára(mellette néhány kg zsírt is) és azért nézd meg hogy 12kg csirkemell filének mekkora térfogata van.
2012. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Étrendre oda figyelek,de csak 3 hónapja kb,akkor szerinted elsőnek az legyen a célom hogy fogyjak le?? majd utánna testet formázzak,és addig hanyagoljam a tejsavo fehérjét?

mert a célom a fogyás,hogy elégessem a lehető legtöbb zsírt magamról.

De legjobban hasról.....

Köszi a gyors válaszod.

2012. júl. 7. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a célod a fogyás akkor mindenképp előbb szálkásító diéta+aerob edzés persze közbe mehet a súlyzós, mondjuk heti 3nap osztott edzéstervbe, hogy megtartsd az erőnléted. Súlyzó után mehet a fehérje, ha az összeállított étrendedbe nem tudsz elég sovány húst, sovány túrót, halat tenni.
2012. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szedni az L-karnitint,futás előtt 30 percel 1,5 db ot vízben feloldok.Ez a pezsgő tablettás változat,újra minden nap futok, de már csak 3km,mert a napi 20km kerékpározás is megvan.Futás után heti 4 alkalommal súlyzózás,és csak szombaton és vasárnap fogyasztok fehérje port,és szépen haladok. :)

Aki szeretne tanácsot kérni szívesen segítek,ez mind tapasztalat....

2012. júl. 14. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!