Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok villámgyors diétát?

Tudtok villámgyors diétát?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva megyek nyaralni, és addigra le akarok adni pár kilót. Valami gyorsat és hatékonyat szeretnék (akkor is ha nem tartós)

2012. júl. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
a hasmenés egyik nagy előnye hogy szép lapos hasad lesz tőle, de tény, hogy nem túl tartós, nekem 1-2 hétig hat. és hát nem túl kellemes. amúgy én nem szoktam direkt ezt csinálni, csak ha mégis eszek valami olyat vagy idegesség, az egy dolog, hogy rossz átesni ezen, de mindig arra gondolok, legalább fogyok pár kilót.
2012. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én figyelmedbe ajánlom a naptárt, hogy legközelebb időbe eszedbe jusson és ne 1hét alatt akarj leadni több kilót.
2012. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egy tök jó diétát, 52 kilót lehet vele fogyni! (52 hét alatt!) Úgy híják egészséges életmód!
2012. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Ha nem tudsz választ adni akkor miért kommentelsz? 3. Ezzel is sokkal okosabb lettem... Amúgy meg lehet neked 52 kilót kell leadni de én 51 vagyok szóval ez elég lehetetlennek tűnik
2012. júl. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!