Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom...

Szerintetek kell még fogynom vagy valamit csinálnom a testemmel? (előtte-utána kép)

Figyelt kérdés

bal oldalin 60, jobb oldalin 45 kg vagyok.


[link]



2012. júl. 13. 20:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon vékony lettél....semmi forma, nem szexis, hanem kicsit gebe. Csontos és inas. Fogyást hagyd abba, mert pokolian néz ki egy nő két pálcikán sétálva......


Tornázz és most már egyél rendesen....persze nem zabálni kell, de fontos hogy valaki ne csak a kilókat nézze rögeszmésen, hanem a tükröt is. Mindenkinek más áll jól. Mivel neked széles a csípőcsontod, ezért kicsit groteszk ha túl sokat fogysz. A 45 kiló már így is kevés, de a 40...jajj.


Valaki írta hogy ránézésre tökéletes...hát én amikor megnyitottam a képet, hátrahőköltem, hogy húha, ennek a lánynak ennie kéne.


Ne érts félre, nem valami husi-imádó pasi vagyok, hanem én is nő vagyok, de női szemmel nagyon csontos vagy. Egyél napközben rendesen, maximum estére hanyagold a szénhidrátot, és alakformáló edzés és erősítés mindenképp kell, mert hiába vékony valaki, ha nem formás, hanem szimplán soványka csontos. Az még nem csinos. Most már az alap vékonyságod megvan, ezért a kilóidból ne akarj veszíteni, hanem építs némi izmot és idomot a csontokra.

2012. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok az elért eredményhez, és a kitartásodhoz! :) Fogynod már szerintem sem kellene, inkább egy kicsit izmosodnod, formásodnod!

Megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt érted el? És milyen módszerrel, diétával?

Remélem válaszolsz... :)

További szép estét!

2012. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Csinos a kettő között lenne. Olyan 50 kiló körül. Most nagyon le van fogyva a kérdező, mintha hosszú betegségből épülne föl...általánosan egészségtelen hatást kelt, és egyáltalán nem vonzó jelenleg. Csontos és szikár, ez elég előnytelen egy nőnek, aki csinos szeretne lenni.

Egyél, alakformálózz :) Mert kicsit túlzásba vitted.

2012. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

a 2. oldal 1 hozzászólója vagyok utánam linkelted az 52kg képet

hát ne haragudj hogy ezt mondom de szerintem még ez is csontos kategória neked az 52 és 60 közötti kg állna szerintem a legjobban

az 52kg képen alap vékony vagy ha kicsit ráerősítenél szép, vonző nőies formád lenne, ne ijedj meg ha a mérleg többett mutat nem az számít hanem a tükör ha 2-3 kg izomra szedsz fel nagyon szép leszel

tudom ez nem olyan könnyű annak aki egyszer már lefogyott de próbálkozz meg vele

én is most így vagyok vele hogy lefogytam mert nem undorodtam a testemtől de most meg nem megyek ki a strandra mert megint undorodom magamtól és csak megbámulnak az emberek és ha ma kimentem az egyik tóra nem fürödtem halástgatyába és pólóba voltam, beálltam a büfébe kértem egy gyros tálat ebédre csak úgy kértem hogy öntett nélkül és a hasáb helyett inkább még egy adag saláta, erre hallottam a hátam mögöm összebeszéltek hogy ha megenne 5 kilo hasábot 5 tál gyrossal akkor se kellenne ez a pálca csaj, szóval az se jó ha vékony vagy nagyon, meg kell találni az arany középutat és nem a modellekhez hasonlíítani önmagunkat

168/46 (bocs ez csak kitérő volt, hízzál egy picit vissza mondjuk úgy 55kg és baromi szexi csaj lesszel)

2012. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52-es képen nagyon csinos vagy. szerintem is tornázz, és azt a pár kilót izomba szedd fel, és szuper lesz.
2012. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én írtam az első oldalon, hogy izmot pakolj fel magadra. A mérleged hízást fog mutatni, de nyilván csinos leszel és nem löttyedt és hájas.

A kg nem szent írás, én itt vagyok 50 kilóval ( 160cm) magas zsírszázalékkal, lötyi combokkal ( teszek ellene), a barátnőm ugyanilyen magas és 60 kiló, nálam vékonyabb és gyönyörű a bőre. Nem kilóra hanem tükörre edzünk.


Egyébként szerintem bénán fotóztad magad. Előnytelen, egész aránytalannak tűnsz, pedig tuti nem vagy az. Túl lent van a fényképező. Nem szeretnél úgy felrakni képet, hogy valaki szemből fotóz?

2012. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Bocsi, emlékezetből írtam.

Szóval az első képed aránytalan, a második nem.

Ezzel csak arra próbáltam rávilágítani, hogy az első kép nem az akkori valóságot tükrözi.

2012. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Csinos vagy! Fogynod szerintem sem kellene már, úgy tényleg nagyon túlzás lenne. Talán azért látnak annyira vékonynak, mert keskeny a derekad és széles a csípőd, ami egyébként elég ritka kiváltság. :)


26/N

2012. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt érted ezt el?
2012. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én azért látom túl vékonynak, mert tiszta csont, bőr és ín.

A széles csípőcsont elég sok nőnél megvan, nem olyan ritka kiváltság ez, nekem is ilyen a formám, de fontos hogy ne csontos legyen valaki, hanem formás, legalábbis egy nő. A férfi lehet inas és szálkás, de egy nőnél nem előnyös.


Kicsit túlfogyott már szerintem a kérdező, ebből a kiindulóalakból lehetne most egy nőies alakot kreálni valami megfelelő mozgással. Mert önmagában a karcsú derék széles csípő még nem lesz nőies, legalábbis akkor ha egyébként nincs idom csak csont és bőr. Nem kelt vonzó hatást, úgy fogalmaznék inkább.

2012. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!