Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom amivel...

Mit kéne csinálnom amivel fogyhatnék? De nem a koplalós fogyókúrákra gondolok.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és megnézték többször is, koromhoz és magasságomhoz képest pont jó a test súlyom. De mégis hiába van meg az ideális testsúly ha hülyén oszlik el rajtam és nem mondom, hogy kövér vagyok, de elég húsos.. Egyébként szerintem örökölhettem, mert egyáltalán nem eszek sokat, szóval biztos nem attól hízok. Valószínűleg többet kéne mozognom, mert nem sportolok sokat. De mégis mit??? Vagy valami jó tipp. Köszi!

2012. júl. 14. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Ha most nem kezdesz el sportolni hidd el, hogy később már nem a külső körülmények miatt lehet lehetőséged se nagyon lesz. Nem hiszem, hogy ne tudnád eldönteni magadban melyik sporthoz lenne kedved. Továbbá ne keress kifogásokat, hogy örökölted ez gyáva dolog egyszerűen csak zabálsz minden szart és ülsz a seggeden. Lefogyni komoly munka árán lehet és ezt egyik kövér ember sem meri felvállalni. Mindenki annyit kap az élettől amennyit belefektet. Ha nem teszel érte semmit akkor nyugodj bele egyre nagyobb segged lesz és csak a csúnya pasik maradnak neked.
2012. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne akarj annyira okos lenni, ha az lenne a gond, hogy "zabálok", akkor nem kérdeztem volna semmit, mert tudnám, hogy arra a kevesebb kaja a megoldás. Mondom, h kb semmit nem eszek vagy alig, ezért gondolom, hogy örökölhettem az alkatomat, mert anyukámmal is ugyanígy volt. Mozogni mozgok, csak nem tudom hogy mi lenne a leghatásosabb...és ezt kérdezem.
2012. júl. 15. 10:35
 3/3 zsangtiger ***** válasza:
A leghatásosabb a test formálás témakörében egyértelműen a testépítés, hiszen ez az a sport, ami konkrétan erről szól, hogy hogy lehet minél gyorsabban minél jobb szebb eredményeket elérni. Ha elolvasod a Sárga kapszula című könyvet tudni fogd mik az alapok, és hogy az 1. kommentelőnek (legalább részben) igaza volt.
2012. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!