Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan vki aki...

Fiúk! Van olyan vki aki válról akart "lefogyni"? és ha igen sikerült-e? és hogy? Értelmes válaszokat ha lehet!

Figyelt kérdés
úgy értem ha pl:elment gyurni de túl sokat gyúrt vagy megunta az izmait (amit nem tartok valószínünek)és úgy döntött kicsit kisebbet akar. hogy probálta meg "leadni"?????

2012. júl. 19. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egy darabig nem kondizol akkor az lemegy egy pár hónap után is magától
2012. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most jön a helyi zsírégetés nincs szöveg de te izomról beszélsz , és nem tudom mégis milyen állat fajta akarna kisebb vállakat ,de úgy gondolom az izmokat úgy adhatod le ,hogy nem edzel vállra. (bár még így is fogja azért terhelés érni) Valamint nem megfelelő étkezéstől szerintem hamar le menne. Bár akkor nem csak a vállad.

Amúgy egy tipp: te lány vagy? akinek széles vállai vannak és meg akar szabadulni tőlük? :D eltaláltam?

2012. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a kondit évek munkája után és pluszba keveset is eszel akkor szép lassan leépül az izom. Bár nem tudom minek kell izmot leadni. Úgy néz ki jól egy férfi ha van rajta izom. Persze ha naturalba csinálta és nem koxal mert az már undorító inkább.
2012. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni az edzést, meg lecsökkenteni a fehérjét. De ettől nem csak a váll lesz kisebb, hanem az egész test összeesik. Amúgy nem értem kinek lehet egyáltalán baj az, hogy nagy a válla, a csajok is szeretik, meg egyébként is jól néz ki.
2012. júl. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1:26, 2.válaszoló

igen, lány vagyok.nem tul szélesek,de eltaláltad:)

2012. júl. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!