Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy 1kg-nyi görögdinn...

Megettem egy 1kg-nyi görögdinnyét most az előbb, ettől hízhatok? Ma még nem ettem ezen kívűl semmit, ehetek még, vagy ez már elég kalória mára?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghízni, de olyan finom édes volt a dinnye, és nem bírtam ellenállni neki, biztosan volt 1 kg, amit megettem belőle.

2012. júl. 21. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
xd
2012. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még fél kilót megehetsz, de aztán elég legyen!
2012. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pucuka002 válasza:
Nem fogsz elhízni. A dinnye rengeteg vizet tartalmaz. :)
2012. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sok cukrot betoltál ezzel, de az hülyeség, hogy jajjtöbbetmárnemszek... ezzel azt éred el, hogy nem adod meg a szervezetednek a kellő tápanyagokat, pl FEHÉRJÉT... semmi értelme.
2012. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mutant válasza:
mostmár tök lényegtelen :DD
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egy kiló volt az kb 300 kalória, nem a világvége. De szerintem kevesebb kellett legyen, én ha fél kilót megeszek egyszerre fel se bírok állni, olyan jól lakok.
2012. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 kg görögdinnye evésével 290kcal energiát vittél be, ami 5g fehérjét, 65g szénhidrátot, és 2g zsírt, 8g rostot vittél be.

Diétázáskor a legrosszabb megoldás a nem evés, koplalás. A szervezet nem úgy van kitalálva, hogy egy összetett élelmiszerláncból kiragadunk 1 féle tápanyagot és azt esszük. Igen rossz megoldás.

2012. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A helyes táplálkozás alapja nem a koplalás, és nem is egy - összetett élelmiszerlácból - kiragadott táplálék nagy mennyiségű fogyasztása. A táplálék 40%-át alapvetően összetett szénhidrátok tartalmazzák (gabonafélék, tészták, rizs, burgonya). 35%-ban zöldségek, gyümölcsök melyek vitaminokat, ásványanyagokat, összetett szénhidrátokat tartalmaznak. 20%-ban fehérje források, szárnyas húsok, halak, tojás, hüvelyesek, tejtermékek. Érdemes odafigyelni a telített és telítetlen zsírsavak arányára. Figyelni kellene hogy naponta többször együnk, hogy a táplálék feldolgozása ne egy nagy "bummal" terhelje meg az emésztőrednszerünket! Figyelni arra, mi a célunk?! Tömegnövelés, vagy szálkásítás, súlycsökkentés.


Amennyiben tisztában vagyunk ezzel és ismerjük a szervezetünket, testünket, mire hogyan reagál, akkor a szilárd táplálék, és/vagy a táplálékkiegészítők arányainak megváltoztatásával sikerese eredményeket érhetünk el.

2012. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!