Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég nekem 2 db 18 kg os...

Trafó Lászlo kérdése:

Elég nekem 2 db 18 kg os egykezes súlyzó hogy egy kevés izmot épitsek magamra? Nem akarok erőmű lenni, csak rendbe rakni a testem, van haspad és fekbad is mellé.

Figyelt kérdés

Annó 3 hónappal ezelőtt elkezdtem futni,kerékpározni és felülésket csináltam,szép is az eddigi eredményem,115 kg-ról lementem eddig 96-ra,na de tovább mostmár a testem szeretném formázni,hogy valahogy izom is rakodjon vissza,valaki tudna nekem segíteni,mit csináljak naponta a súlyzókkal és abból mennyit,szeretnék minden nap edzeni,más más izomcsoportot,gonodlom úgy lehet,ha valaki tudna segíteni kérném írja le úgy hogy megrétsem,soha nem jártam kondi terembe,és nem is fogok mert itt nincs a közelben.Előre is köszi a segítségetek.

(Étrendre oda figyelek)


2012. júl. 24. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Elég.


Az erőművek építése előtt hatástanulmányt szoktak készíteni, illetve nagyon költséges beruházás, így általában az adott állam szokta finanszírozni. Tehát ezzel nem kell törődnöd.


A súlyzókat edzésterv szerint kell rángatni, de csak ésszel, mert különben megsérülhetsz.


Keress rá a Sárga Kapszula c. könyvre, le tudod tölteni, abban mindent megtalálsz amire szükséged van.

2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,már szedem is le.
2012. júl. 24. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Először semmiféleképpen ne 18kg-os súlyzóval kezd, elég kezdésnek egy 2kg-os súlyzó.

A 18kg-osal párszor tudod csak megcsinálni a gyakorlatot és ha rögtön azzal kezdesz csak fájni fog a kezed meg stb...

a 2kg-osal többet tudsz csinálni és úgyanúgy építed az izmaid annyi különbséggel, hogy max izomlázad lesz és nem fog fájni a kezed. Kis súlyal kell kezdeni és ha többet szeretnél akkor, hétfől hétre fél-egy kilóval növelni.

Van Norbi DVD és youtubeon is találsz videókat. Egyébként te az étrendeden mit változtattál?

2012. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már 1 hónapja tolom a 18 kg os súlyzókkal 1 órán át,de volt mikor majdnem 2 orán át,melette napi 15-20 km kerékpározás,futottam is,de most szétment már a 2. cipőm,így most nem futok fizetésig xdd, étrenden,mindent ,csak ugye hát kenyeret még eszek néha napi 1-2 szeletet,de a lisztes dolgokat szinte kerülöm kivéve ezt vagy zsemlét eszek kenyér helyett,több halat csirkét,pulykát eszek,sovány husokat.

És zöldségeket is eszek,amit nem nagyon fogyasztottam eddig.De elég nehéz kíbirni hogy este ne egyek,mert ugye azt volt a baj hogy mindig éjszaka ettem.

2012. júl. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!