Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 4kg-ot fogyni...

1 hónap alatt 4kg-ot fogyni nagy teljesítmény, nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább egészséges és átlagos. De nem is baj hogy csak 4kg és nem több.
2012. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
nem rossz, de nem mondanám hogy be kéne rakni a guiness rekordok könyvébe. aki fogyózik, és nem csak azt hazudja magának, az kb ennyit fogy. de azért ügyi vagy, ha ezért kérdezed :)
2012. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem fogyózok,csak biciklizek és zumbázok.ezért kérdeztem.
2012. júl. 25. 02:06
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen, nagy teljesísítmény, hogy csak zsírt fogytál, és nem izmot vagy mást. Sokaknak ez nem sikerül.
2012. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
68 voltam most 64kg vagyok.a 60at szeretném becélozni.
2012. júl. 25. 02:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 7 hónap alatt fogytam 10 kilót, pedig minden nap 40-80 perces nehéz kardió edzésem van, télen heti 2x2 órát jég korcsolyáztam, jobb időben pedig futok, biciklizek és úszok is rendszeresen. Szóval kb. a sportnak élek, de élvezem is. :) Diétám az "egyedi", mivel inzulinrezisztenciám van, szóval másra én nem igen állhatnék át, de a lényeg, hogy szénhidrátszegény és kalóriadeficit is van. :)

A tied az enyémhez képest még így is sokkal jobb eredmény. :D Nekem hosszabb is az út még, mert 64-ről szeretnék visszafogyni a 47 kilós "betegség előtti" súlyomra, szóval még hátra van 7 kiló. :) (156 cm vagyok)

2012. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. De ennél azért sokkal nagyobb teljesítmény, ha utána meg is tudod tartani a kívánt súlyt.
2012. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen, nem ártana megtartani. :)
2012. júl. 26. 02:34
 9/9 A kérdező kommentje:
az volt a jó tegnap,h bementem a munkahelyre ls egy páran megjegyezték h kisebb lett a hasam.azért jól esett, bár sztem nem a hasam lett kisebb hanem sokat izmosodtam, főleg a lábamra, meg felkarra
2012. júl. 26. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!