Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek a méretek jók egy 14...

Ezek a méretek jók egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Mell: 90 cm

Mell alatt: 80 cm

Derék: 67-68 cm

Csípő: 100-101 cm

Comb: 60 cm

Testsúly: 66 kg

Magasság:(ezt csak kb tudom sajnos megmérni :S) 169 cm körül

Kérlek, normális válaszokat, és ne gúnyoljatok, tudom, hogy duci vagyok, már fogytam, csak kíváncsi vagyok, mennyit kéne még, de képet nem szeretnék felrakni.

Ja, és szerintetek milyen alakom van? Úgy értem körte, alma, homokóra, vagy banán? Anyu azt mondja, homokóra, de szerintem mindenképp körte.

Ja és ne higgyétek, ha esetleg úgy jött le, hogy minden gondolatom ekörül forog, csak néha rámjön, hogy vajon milyen lehet az alakom most, hogy fogytam, de magamról egyszerűen nem tudom eldönteni :D


2012. júl. 25. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
6-8 kiló biztos hogy van rajtad.
2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel fel képet, nem tudjuk megmondani, kell-e fogynod, és mennyit (azt meg végképp nem, milyen alakod van). Komolyan azt hiszed, számokból minden kiderül? Vannak erősebb csontozatúak, vannak izmosabbak stb.
2012. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Körte alkat lehetsz, a csípődhöz képest elég vékony a derekad, biztos nem nézel ki rosszul. De a vállad mérd meg körbe, lehet, hogy homokóra.

Nem vagy vékony alkatú, de a ducitól rohadt messze állsz.

2012. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úristen, most veszem észre, hogy derékbőséghez azt akartam írni, hogy 77-78 cm :S Azért nem mindegy. Bocs, hogy így félrevezettelek titeket :S

#2 Tudom, igazad van, tényleg jobban meg lehetne mondani képről, de valahogy... na jó, majd lehet, hogy rakok fel :D

#3 Körbemértem a vállam és 102 cm körül van, remélem úgy mértem, ahogy gondoltad.

2012. júl. 27. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor enyhe homokóra alakod van.
2012. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!