Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hétig nem eszek semmit csak...

2 hétig nem eszek semmit csak vizet iszok. Mennyit lehet vele fogyni? És ha tovább csinálom ezt maximum 3 hétig?

Figyelt kérdés
Ha 2 hét alatt lemegy legalább 8-10 kiló, akkor persze nem 3 hétig csinálnám ezt. Tudom hogy ez nem jó, de érdekelne mennyi megy le.. Utána nem jönne vissza, mivel áttérnék az egészséges étrendre. Ha kérhetem ne szidjatok, csak választ adjatok a kérdésemre. Köszönöm.
2012. júl. 26. 15:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Meghalnal baz@@@@meg mar elnézést az ember 2 hétig bírja kaja nélkül de mar akkor se tudja von szólni magát sehova kapj mar észrehez meggondolatlan b@mok
2014. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
16%
Szia en nem foglak mindennek lehordani mert en is ezt vegigcsinalom igaz nem ket hetig hanem ameddig birom ja es azok helytelen valaszok amiben azt irjak hogy csak ket hetig birjak kaja nelkul 2-3nap viz nelkul 6hetig etel nelkul es 5perc levego nelkul.ja es szlovakiaban egyszer a joj tvn adtak hogy egy honapig csak vizen es vitaminokon elt egy ember es egy honap alatt 35kgt fogyott mivel a vizben nincs kaloria es naponta min 2000 kcal elegetunk naponta 1,5 kgt fogyhatunk de akkor ne csak egy nap legyen ez a fogyi hanem min 4-5 nap ezt mindenki kibirja
2014. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
36%
Sziasztok.3éve ezelött 1honap alatt 25kgt adtam le ugyhogy csak hébe hoba ettem,nem mindig.de viszont a folyadekot ittam.Ja és nem volt semmi bajom.Nem éreztem hogy éhes lennek.Ugyhogy aki akarja csinaja.Mindeki sajat maga dönti el hogy mit akar.Most kezdem én is ugyan is hiztam de ezt meg lehet erteni 3mütetem volt meg szültem egy gyereket azota.Sok sikert hozzá
2018. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!