Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt egy kép a hasamról....

Itt egy kép a hasamról. Egyszerűen évek óta ilyen, ha diétázom a mellemből megy és a futás csak a combomon látszik. Hogy vékonyabb lehessek komolyan még kevesebbet kellene ennem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 26. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mi a baj a hasaddal? tegyek fel képet az enyémről, hogy egy kis önbizalmad legyen?

álmomban sem lesz ilyen pocim :(:(

2012. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem vékony hasad van. De ha fogyni akarsz onnan akkor ne diétával próbálkozz hanem hasizomra menő gyakorlatokkal. Felülések vagy nézhetsz neten fitness videókat amik a hasizmot célozzák.
2012. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
öööö. Baj, hogy nem értem a problémádat?
2012. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Tegyel fel fotot kiengedett pocival, hogy ertsek masok is a problemat! :)
2012. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ki van engedve, nincs behúzva. Egy anonim oldalon szerinted nem merem kiengedni?:)

Egyébként azért ebben a témakörben írtam ki, mert aki alacsony (160cm) és hozzá 55kg, az érti a problémám. Alacsony vagyok és ahhoz ez a has nagynak számít. Ha lemenne az oldalamról a zsír, keskenyebbnek tűnnék, mert az még nem a csont. :) Ez az én problémám. Nem ezen kattogok egész nap, csupán szeretnék megfelelni magamnak és ehhez kértem segítséget.

2012. júl. 26. 19:24
 6/19 anonim ***** válasza:
Szembol az en hasam is lapo nak nez ki kepeken, fenykepezkedj oldalrol.
2012. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha oldalról tennék fel, tényleg hülyének néznének, mert oldalról vékony vagyok, csak szemből látszik az oldalalom a zsírréteg, ami engem zavar.
2012. júl. 26. 19:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sport, mozgás, edzés, paleo ételek :) ennyi, amúgy szép hasad van, nem kell hozzá sok és tökéletes :P Fekvőtámaszozz, meg mindenféle izomerősítő. súlyzókkal is nyugodtan, meg hasizom stb, úgy mint a fiúk, nyugi, nem leszel "túl izmos" :D
2012. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy kevesebbet egyél, mert akkor meg olyan gyenge leszel.. inkább sok rendes ételt (nekem tényleg szimpi a paleo meg a zone diet), és én fiú vagyok és kockás a hasam, nem eszem keveset csak pl nem eszem kenyeret, cukrot.. lisztes dolgokat
2012. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

cukrot, lisztet én sem eszek évek óta.:) a paleo jól tudom, olyan, hogy minden nyers?:) egyébként húst sem eszem 5 éve. rengeteg zöldség, sok sajt és teljes kiőrlésű kifli, fehérjeturmix. éppen ezért sem értem, miért nem vagyok véznaság.:)

egyébként pedig szerintem is "gyúrnom" kellene, csak nem tudom hol elkezdeni, a spartacus edzést lehet ki kellene próbálnom.:)

2012. júl. 26. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!