Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abo Nett kenyérből (pizzás) 1...

Abo Nett kenyérből (pizzás) 1 csomaggal nem gáz megenni (kései) vacsorára ha nem kenem meg csak paradicsomot eszek mellé?

Figyelt kérdés

egyszerűen olyan hamar eltűnik egy csomag... :/

valójában rágcsálásmániában szenvedek, azért is híztam el, de reméltem hogy az Abo Nett termékek annyira nem hizlalóak


szal mit gondoltok egy ilyen este 9 órás vacsoráról?

1 cs. pizzás Abo Nett

2 paradicsom

1,5 deci száraz fehérbor (ezt doki ajánlotta, am nem vagyok nagy ivó)



2012. júl. 26. 21:06
 1/10 anonim válasza:
Igaz,hogy jobb mintha sima kenyeret ennél, de szerintem vedd figyelembe azt is hogy egy csomag több mint 300kcal. És nemtudom mennyire kései órára gondolsz, de szerintem este 9-10 után már nem igazán kellene ennyi kalóriát fogyasztani, főleg ha fogyni szeretnél.
2012. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Doki ajánlotta este 1.5 deci száraz fehérbor, jóvan :D


Így nem lesz jó a diéta.


Estére egyél halat, túrót, esetleg főtt tojást.


Abonett az nem elrágcsálni való, 2-3 szeletet ehetsz belőle, kenyér vagy pufi rizs helyett.

2012. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van rágcsálás mániám, és erre az esetre van nálam mindig egy csomag rágó. Olyankor azt eszem ha rámtör a rágcsálhatnék, nassolhatnék.
2012. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

62 g ch van egy csomagban. Az kicsit sok egy vacsorának.

Kb 6 szelet ami belefér... (az 18,6 g ch).

2012. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
uh, értem, köszi! jobban fogok rá figyelni
2012. aug. 7. 10:03
 6/10 Szoondiii ***** válasza:
48%

én.. hagynám a szénhidrátot, és füstült sonkát ennék a zöldséggel.

1. nem nyomja fel a vércukorszintedet,

2. van értelme megenni (tápláló)

3. finom..

2012. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koleszterines vagyok
2012. aug. 8. 10:49
 8/10 Szoondiii ***** válasza:

én is.

minden ember koleszterines. ettől még nem kell meghalni..

szív- keringési betegségek köthetők a szénhidrát, glutén fogyasztáshoz, ezekkel vigyázni kell.

ezért mondom, hogy húst kell enni és zöldséget.

apropó vigyázni kell a koleszterinszint csökkentőkkel, mert azon túl, hogy veszélyes csökkenteni a koleszterinszintet, ráadásul a szívet nem védi, tehát értelme sincs, a sztatinok kivonják a testből (sejtekből) a Q10 koenzimet, ami gyengeséget, fáradékonyságot okoz. olyannyira, hogy az ízületeink is jobban kophatnak. vigyázni kell nagyon az orvosi, gyógyszeripari dolgokkal.


a koleszterinedhez meg jó egészséget!

2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

pff bazzki, nem írnál ilyeneket ha tudnád h mennyire magas :D

nem szedek rá semmilyen gyógyszert de a legutóbbi mérés eredménye 10 volt

(zárójeles megjegyzés: a normál érték 3 és 5, 6 közt mozog, ha 6 akkor már sápítoznak rajta)

2012. aug. 9. 09:08
 10/10 Szoondiii ***** válasza:

a japánok koleszterinszintje is magas. és?

ez egyedül az orvosi egyetemek előadótermeiben gond, a valóságban a magas koleszterinszinttől még senkinek sem lett semmi baja.

egyébként is, ha már koleszterin, akkor meg szoktak különböztetni Hdl-t és Ldl-t. nem mindegy a kettő aránya, de alapvetően a gabona, tej, ch fogyasztás áll összefüggésben a keringési betegségekkel.

a koleszterin maximum a nyulaknál, ezért nem esznek ők zsírt.

2012. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!