Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogyha meghízok és...

Igaz hogyha meghízok és lefogyok akkor nagyobb lessz a mellem?

Figyelt kérdés
a barátnőm felszedett 13 kilót ebből 8at sikerült lefogynia és kettővel nagyobb lett a kosármérete. Monda hogy próbáljam ki.

2012. aug. 1. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság, azért ezt nem lehet így kijelenteni. Lehet, hogy "szerencséje volt", de szerintem csak annyit érnél el vele, hogy striás lenne a bőröd utána.
2012. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lesz egy SZ, egyébként pedig nem lesz!


Ahova hízol, onnan fogyni is tudsz. A barátnődnek valószínűleg hízás nélkül is nőtt volna a melle, azért észlelt változást (ez főleg akkor esélyes, ha a 2000 a születési dátumotokra utal).


Épp most vagyok túl egy hízás-fogyáson, így a tapasztalataimmal is megerősíthetem: ugyanúgy visszament a mellem is. ;)

2012. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Akkor a plasztikai sebészek nyugdíjba mehetnének, mert egy drága mellnagyobbítás megoldható lenne néhány hízó-fogyókúrával.


Lehet, hogy nagyobb lett a barátnőd melle, de abból fogyott is, most valószínűleg lóg egy kicsit a melle.

2012. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nembaj egy 15kg-t felszedek így is úgy is kipróbálom mijen.:-)
2012. aug. 1. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami biztos vvan benne. Én tavaly nagyon meghíztam, a melleim nagyon nagyok lettek. Aózta lefogytam 16 kilót, de a melleim majdnem ugyanolyanok maradtak, sokkal nagyobbak, mint a hízás előtt. Nem értem miért.
2012. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, de amúgy semmiképp ne próbáld ki emiatt. Tiszta stria meg narancsbőr lettem és igaz, hogy a melleim naygobbak, de lógnak, nem olyan szépek melltartó nélkül, mint előtte. Nagyon nem érte meg. Arról nem is beszélve, hogy milyen nehéz volt lefogyni.
2012. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és akkor mi van,ha állítólag nőne a melled?

nézz meg pár közvélemény kutatást,hogy mit néznek meg a férfiak először egy nőn.

a mell átlagosan a 7-8. dolog csak.

amik elől voltak az a derék a tartás a popó a lábak a bőr,arc.

2012. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon genetika kérdése, hogy a fogyás időszakában honnan fogy elsőnek a zsír. Nem jó ezzel kísérletezni, 15 kgat csak úgy felszedni és leadni baromira nem egészséges.
2012. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
21 éves korodig (vannak, akiknél tovább) magától is nőhet a melled. Plusz sok nő nem a mellére hízik. Plusz 15 kiló zsírtöbblet egészségtelen és nem könnyű tőle megszabadulni.
2012. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
te hülye vagy bszki? "nem baj azért 15 kilót felszedek :)))" istenem... meg is érdemled... nem lesz tőle nagyobb a melled, ha lefogysz, már ha le tudnál fogyni, amit kétlek
2012. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!