Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm 73 kg? 21 éves lány...

172 cm 73 kg? 21 éves lány erős csontozat, nagy mell. mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogyan oszlik el rajtad. Ha feltöltenél egy képet, akkor könnyebb lenne, lehet, hogy nem is látszik rajtad.


A BMI-d szerint, ha megszabadulsz 3-5 kg-tól, akkor a sokak által áhított normál kategóriába kerülsz.


OFF: Szerintem mozogj sokat :)

Nem feltétlenül kilókban mutatkozik meg a fogyás. A centiméterek is sokat számítanak. Lehet, hogy a súlyod marad, izmosodni fogsz és kisebb ruhaméret kell...

2009. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
tükör bakker. Majd innen meg mondom nem???
2009. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kb. 10 kg-mot.
2009. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is kb. 10 kilóra saccolnám.

de a centik számítanak, így igaz. lejobb lenne, ha a csípőbőséged 95 körül lenne, de max. 100.

2009. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A csipőbőségem 93-94 cm
2009. júl. 18. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Tetszik ez az erős csontozatnak hívott hülyítőszöveg...

Ez nem erős csontozat hanem HÁJ.

Egyébként nem kell nézni a súlyt, addig fogyózz ameddig el nem éred az áhított kinézetet.

2009. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

19:08-as vagyok.

akkor az nagyon jó! :)

kivéve, ha nincs a hasadon háj. vagy ha nem vaskosak a combjaid.

2009. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kösz a hülyítőszövegedet :P,lehet tudnék mutatni neked különbségeket pl kulcscsont és kulcscsont között,ott lehet a legszembetűnőbb,van pálcika na az enyém nem az pffff.....

Te sem fogyóztál még soha:S!!!


A TÖBBIEKNEK NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!!:):)

2009. júl. 18. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Az a legjobb, hogy még Te vagy felházbodorodva! Alapvetően, a beírt adatokból nem biztos, hogy 100%-osan meg lehet állapítani, hogyan is nézel ki.

Kettő, mihez képest kellene fogynod? Mi szeretnél lenni Miss Balaton?

Nekem is volt egy osztálytársam, aki Dagadtnak hívtunk, mire ő mindig azt válaszolta, hogy csak erős a csontozata. Most már olyan erős a csontozata, hogy bálnamercivel jár! :))))

Ha nem adsz meg megfelelő infót, ha nem adsz meg megfelelő célt, akkor ne várd el senkitől, hogy egzakt választ adjon.

Ha a nyet előtt ülsz, méirt nem nézel körül ahelyett, hogy hülye kérdéseket teszel fel?

[link]

[link]


És bocsika, ha felmérgesítettelek, bár úgy érzem, nem rám/ránk haragszol, arról meg NEM mi tehetünk!

2009. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, tegyél nekem egy szívességet, kérlek. Ne is méltasd válaszra az 20:57-es válaszolót, és ne idegesítsd fel magadat.


A válaszolót pedig megkérném, hogy legyen szíves egyes szám első személyben beszélni, legalábbis az én nevemben nagyon ne.


Az első válaszoló :)

2009. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!