Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a reggeli kb 500 kcal volt?

Ez a reggeli kb 500 kcal volt?

Figyelt kérdés

2 tojásból tojásrántotta

egy szelet pirítós

zöldségek összevágva (egy nagy paradicsom, egy uborka, egy paradicsom és egy zöldpaprika)


2012. aug. 6. 10:03
1 2 3
 1/29 Szoondiii ***** válasza:
10%

ha annyi volt, mit teszel?

ha már nem eszel semmit, a pirítós ch tartalma úgy is felvihette a vércukor szintedet, inzulin pedig elvben sikeresen elraktározott zsírt.

ha nem ettél volna kenyeret, akkor ha 2400 kcal lenne, és még 2X ennyit megennél egy nap, akkor is normálisan működhetne a tested, és nem zsírosodnál.

Én a hétvégén kb. ezt ettem mint te, csak kenyér nélkül és baconnal, kolbásszal. meg erős paprikával, és lilahagymával de ezek már csak járulékos finomságok :)

2012. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem eszek. Csak kíváncsi voltam. Mindemellett insanityzek és joggingolok! Nem aggódok a kis szelet pirítós miatt.Különben máskor nem szoktam kenyeret enni. Egy héten max 2x reggel és pirítóst.
2012. aug. 6. 10:20
 3/29 Szoondiii ***** válasza:
20%

Ez esetben mint írtam, az élelmiszer energia tartalma teljesen lényegtelen. Nem hordoz információt..

Az, hogy én analitikai laborban elégetek 1 gramm mintát, és az X joule hőt ad le, semmit nem jelent a tested számára. "sajnos" nem kazán vagyunk, hogy 1 kiló kox-szal 1 órán át fűtünk, ennél azért összetettebb az emberi test.

Bár régen én is azt hittem ilyen egyszerű..

2012. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Instanity-vel napi 3000Kcalt is benyomhatsz akár! :D

Én is annyit eszem, de mondjuk én minden 2. nap úszok 3km-ert. :D

Amúgy ch-t is kell enni ha edzel!!

17/f

2012. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Szoondiii ***** válasza:
28%

amúgy én nem eszem ch-t (csak amennyi az uborkában van) és mégis edzem, na wazeg ez hogy lehet? omlanak le a tévhitek..


az ember szintetizál cukrot, nem kell enni semmilyen formában. az ősember sem evett szénhidrátot (adott esetben), a maszáj indiánok sem esznek (meg más törzsek), sőt az eszkimókra sem jellemző, hogy megtermesztik a gabonát, aztán jól megeszik..


tehát az edzés mellé ch-t kell enni elmélet leginkább megalapozatlan, azt hiszem világos miért.

2012. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ettem ch-t, és mégis lefogytam, na?


Nem kell ennyire megszállottá válni, normálisan kell étkezni, és kész. (És nem, ez nem azt jelenti, hogy be kell pánikolni egy kis kenyértől...)

2012. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy nem ehetek azt amit akarok. Tehát a sok sok fehérjéről le kell, hogy mondjak.18 éves lány vagyok, itthon élek a szüleimmel, anyu apu kedvére mindig általában zsírban/olajban sült dolgokat készít. Ezeket én nem eszem persze. Halat meg csirkét is nagyon ritkán eszünk, disznóhús a "menő" itthon. Ha csirke vagy hal kerül az asztalra az is zsírban tocsog szinte, és hiába mondom anyunak, hogy ne készítsen olajos dolgokat. Most akkor mit tudnék én csinálni. Anyagi keretem nincs ahhoz, hogy vásároljak magamnak kaját.
2012. aug. 6. 10:41
 8/29 Szoondiii ***** válasza:
12%

gyerek, kis tiszteletet.

egészséges ember nem pánikol semmitől sem. láss engem.

de amikor egy nyilvános fórumra írsz, akkor tekints végig az olvasókon: elhízott, cukorbeteg emberek (vagy lesznek) akiknek nem mondhatod, hogy egyenek csak kenyérféléket, mert így is ki.baszott sok beteg ember van.

tehát ennek fényében, fölösleges az a kenyér a tojáshoz is.. finom, nem több. magyarul luxus, mint a drága szivar.

régebben pont a szegénység miatt terjedt el a tej és a kenyér, ma is vannak szegények de ideje lenne a tehetősebb embereknek elhagyniuk.

2012. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 162 cm vagyok és 59 kg.
2012. aug. 6. 10:43
 10/29 Szoondiii ***** válasza:
18%

edd meg a zsíros dolgokat.

de ne egyél hozzá rizst, kenyeret, szószokat, krumplit, tejet..


kérj hogy vegyenek zöldségeket, és mondd hogy egy harcművész élelmiszermérnök tanácsolta, hogy így egyél (mert ugye furcsán fognak nézni rád..)

2012. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!