Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1,5 óra 20-25 km/h óra...

Napi 1,5 óra 20-25 km/h óra átlaggal biciklizés segít ZSÍRT égetni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a futást is, pontosabban kocogást, de azt nem bírom. 20 perc után nem esik jól, zihálok, a lábamon alig bírok megállni, levegőt is alig bírok venni.

A biciklizés/úszás mellett döntöttem, plusz néha a karra, hasra egy-két gyakorlat itthon.

Ha nem is minden nap, de heti 4X, 5X elmegyek tekerni(imádok), a kérdésben leírtak szerint, kis étrendváltoztatással(nem vonok meg semmit magamtól, csak amennyire bírom kihagyom a cukrot, kenyeret, édességeket, sütiket, gyorskajákat az étrendemből) zsírt fogok égetni? Szerintetek mennyi idő kell a szervezetnek, hogy látványos legyen a változás?

Eddig is mozogtam, elég sokat, van is rajtam izom, azt nem szeretném már növelni, csak erről lefogyni a rajta lévő zsírréteget. Ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni!


20L, 160 cm, 66 kg.


2012. aug. 8. 21:57
 1/2 mantis religiosa ***** válasza:
Ha jól tudom, a zsírégetéshez 130-040 -es pulzus kell. Ha azzal is eltudod érni és fenntartani 10 - 15 percig, hatékony lesz. Nekem szobakerékpárral sikerült elérnem eredményt. Az enyémen volt pulzus-számláló és kalória- mérő is. Amikor tehetem a szabadban tekerek inkább, de ha nincs rá lehetőségem akkor azt használom.
2012. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szoondiii ***** válasza:

nem edzés kérdése a testsúly. ha otthon lisztet, cukrot és tejet döntesz magadba, úgy is zsírosodni fogsz..

ha meg normálisan eszel: hús+zöldség, olajos mag, gyümölcs akkor 1 óra laza tai-chi edzés is elég néhányszor hetente, hogy egészséges legyél.

2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!