Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés óta nem tudok lefogyni!...

Szülés óta nem tudok lefogyni! Lehet ennek vmi oka? Pl. Hormonális? Azért gondolom, m a hajam is hullik.

Figyelt kérdés

Mindig hajlamos voltam a hízásra, 4szer fogyóztam sikeresen(10-15kg-tól szabadultam meg). Most miért nem sikerül?? :'(

(már 3. éve!)



2012. aug. 9. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinaltass egy hormontesztet,lehet hogy te is ösztrogendominancban szenvedsz,kevesebb a progeszteronod,nekem is ez van,különösebb gondjaim nincs,csak PMS,es meg a viztöl is hizok.
2012. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szoondiii ***** válasza:

az emberi test energetikája változik. pl szülés után simán. ezt a kínaiak mondják, nyugaton pl. az említett hormonháztartással írjuk le ugyan ezt.


ha olyan ételeket eszel, amelyek nem zúzzák össze a hormonális egyensúlyodat, akkor sem fogysz?

tehát ha a szénhidrátokat elhagyod, a tejféléket, szóját..


próbáld meg így, kíváncsi leszek.

marad a hús, zöldség, olajos magv, bogyók gyümölcsök..

2012. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok:-(
2012. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nálad mit jelent a fogyókúra? Milyen egy napod? Én is szültem, tény hogy előtte könnyebben ment le, most meg küzdök vele, de azért sikerül és már csak 3 kg választ el az céltól, az 53tól. Pedig 72vel szültem.
2012. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szülés után(mikor szoptattam) sokat sírt a babám. Azt hittük attól,amit eszek. Szépen sorra elhagytam azokat az ételeket,amiket ettem és már csak (szó szerint) vajas kenyéren éltem! Akkor kezdem rohamosan hizni. A terhesség előtt is v súlyfeleslegem,de úgy vtam vele,majd lefogyok. A terh. alatt sokat ettem édességeket is,viszont nem híztam 1g-ot sem! Két héttel a szülés után uannyi v a súlyom,m előtte. 2 éve elhatároztam,h leadom a fölös 10 kilómat a bevált fogyókúráimmal és semmi! Ha lemegy kb. 2 kg 1 hó alatt feladom.m nincs látszata. Szenhidratot ritkán és csakreggel eszek
2012. aug. 9. 14:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem is a hasa fájt szegénykémnek,hanem borzasztóan éhes volt! Vettem tápszert és ahogy az első adagot megitta,nyugis,mosolygós lett! Én meg felszedtem vagy 6 kg-ot.
2012. aug. 9. 14:52
 7/9 anonim válasza:
Igen én is türelem-játékot játszok de nem szabad feladni. Nem éheztetni kell magad hanem megreformálni az étkezésed ami hosszútávon tartható. Sportolni. Én egyáltalán nem eszek szénhidrátot, 4szer vagy 5ször eszek egy nap de kis adagokat tényleg. Ha elértem az álomsúlyt biztos néha néha ismét belefér egy kis kilengés, de addig nem. Ha édességre vágyom iszok egy cukormentes activiat. Amúgy ez egy tízórai pl. nálam. Remélem tudtam segíteni. Ja és a stagnálásnál ne ijedj meg nekem is ez a legnehezebb időszak...
2012. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon aranyos vagy! Remélem egyszer sikerül! Ma beszéltem egy személyi edző ismerősömmel,azt mta segíteni fog!
2012. aug. 9. 21:57
 9/9 Szoondiii ***** válasza:

egen.. a vajaskenyér lehet a lehető legrosszabb választás volt.

az a tévképzet él a fejünkben, hogy a vajaskenyér az alap étel, tehát ha valakinek valamilyek étellel gondja van, akkor az biztos hogy valami más lesz.


ez hiba. a kenyér szénhidrát tartalma, glutén tartalma teljesen fölösleges.


húst kellett volna enni, és zöldséget. erre még vissza lehet térni, a tápszer nagyon ellenjavallt, ha van még tej akkor vissza kell próbálni állni rá.

2012. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!