Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hoodia kapszulával ki fogyott?...

Lauka05 kérdése:

Hoodia kapszulával ki fogyott? Mellette milyen mozgást vagy diétát követtetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

kapszulával fogyni nem lehet csak fölösleges pénzkidobás.

kell mellette diétázni és tornázni de ezt gyógyszer nélkül is megtudod tenni és még a pénzed is megmarad.

de javasolnám a zöld teát havi 1-2 kilót lehet vele fogyni ha cukor nélkül iszod diétához tökéletes kiegészítő és rengeteg jótékony hatása van amellett sokkal olcsóbb és egészségesebb is mint egy gyógyszer amiben nincs semmi csak bemagyarázzák az embereknek, hogy ettől majd lefogynak ami lehetetlen

2012. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ufobaby válasza:

Hali!

Én tegnap kezdem el szedni...tényleg nincs,éhségérzeted, viszont tényleg sok folyadékkal kell bevenni, mert kiszáradsz teljesen...még írok, h. mi van...

2012. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Melyik fogyokúra mellet nem kell tornázni szerinted?Nem tudom hogy te fogyokúrázol e de ha igen nem kell azért hülyeségeket írnod mert te nem tudtá/tudsz lefogyni...Ez mind a rossz akarat teszi veled....ha beleakarsz ebbe folyni csak szólj...


Ez az első kommentelönek szólt.


A Második komment pedig egy normális válasz.

2012. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ufobaby válasza:

Kipróbáltam ...és felejtsétek el ezt a gyógyszert...magas vérnyomás...gyors szívdobogás...szédülés jelentkezett nálam...egyből letettem...most futok...eredményesebb :)

Sok sikert!

2012. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én lefogytam a 4 kg-t, amit szerettem volna. Nem volt valóban étvágyam, pedig tényleg zabálós vagyok. Enni ettem azért, csak keveset, mert ugye a kapszula ezt is szabályozza, nem bírsz sokat enni mellette, ami jó. Gyors, tempós gyaloglás és bringázás ment nálam. Most futok. L
2012. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 hónapig szedtem, az első pár napba furán száradt a torkom és elég sok folyadékot igényeltem. aztán érdekes módon nem az étvágyamat vette el, éhesnek éhes voltam mindig, hanem ha ránéztem a kajára, elundorodtam. simán fogyasztó hatása nincs, csak nem enged annyit enni, és ezért összeszűkül a gyomrod... én még mindig annak a híve vagyok hogy futás, Rubint Réka torna és enni is ehetsz, csak nem mindegy mit,mikor,mennyit:)) én tornáztam a tabletta előtt, mellett is, mozogni mindig kell!
2012. nov. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!