Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus trénert megéri venni?

Elliptikus trénert megéri venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elliptius trénert vásásrolni de hatásos ? Lehet vele fogyni?

2012. aug. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha használod (nem ruhafogasnak xD) heti 3-4 alkalommal, min 40 percet, akkor van értelme, hatásos.
2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek többsége, bármit is vesz (elliptikus tréner, szobabicikli, futópad, haspad) leginkább ruhafogasnak használja. A dolog kulcsa az, hogy nekiállsz-e vagy sem. Márpedig otthon az ember egyedül nehezen veszi rá magát, max. csak egy darabig. Ha a belső motiváció meg lenne, akkor megtenné a futás, biciklizés is. Ezért jobb valahova eljárni, mert akkor van húzóerő a többiek személyében, és ráadásul az ember úgy van vele, ha már megvette a bérletet, akkor lejárja.
2012. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én erre azt találtam ki, hogy egy kedves ismerőssel együtt csináljuk, és hajtjuk egymást...illetve x ideig(amit persze fokozatosan növelünk) nem engedjük egymást leszállni a gépről...
2012. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az van, elértem vele a kívánt alakot.
2012. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért azt vegyétek figyelembe, hogy nem mindenki (többek között én sem) teheti meg eljárni otthonról, akár még futni sem (kisgyerek, környék, anyagiak...)

Ilyenkor meg az ilyen megoldások, mint ellipszis trainer, vagy dvd-k jöhetnek szóba.

Én is ellipszis trainert szeretnék.

(1. voltam. A ruhafogasos dolgot azért írtam, mert mióta a szobabiciklin leszakadt a pedál tartó, azóta nálunk is csak így funkcionált...:-D)

2012. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a szobabiciklimet betettem a tv elé úgy, hogy a kanapéból ne lássam rendesen a képet, mert beletakar.

Így kénytelen vagyok ráülni ha tévézni akarok és ha már ráülök, akkor tekerek is egyet. :)

2012. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat én biztos hasznáni fogom ha veszek egyet:)
2012. aug. 11. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Elliptikus az nagyon jó. Közel annyi energiát égetsz közben, mint futással, de abszolút nem terheli az ízületeidet, én zúzódott bokával tudtam csinálni 0 fájdalommal, egyik legjobb kardiogép az összes közül, talán az evezőpad veszi fel vele a versenyt.
2012. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI:)
2012. aug. 12. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, es tenyleg jo.
2012. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!