Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm,57 kg 16 éves lány...

167 cm,57 kg 16 éves lány vagyok- Szeretnék olyan 5 kg-ot fogyni többet nem. Legfőképp hasamról és combomról . Szerintetek mennyit kellene, hogy ideális legyen a súlyom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy "legfőképp hasról és combról" fogyás. Az, hogy a fogyás során honnan tűnik el látványosabban a háj semmivel nem lehet befolyásolni. Se edzéssel se "célzott diétával", mivel ilyen nincs. Ezen kívül az hogy mennyi az ideális súlyod látatlanba sose lehet meghatározni, már ha egyáltalán létezik olyan, hogy "ideális súly". Pld. a BMI egy baromság.
2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
44%
Szia. Ideális súly? Ezt szerintem csak így adatokból nem lehet megmondani .. Én heti 3x csináltam Czanik Balázs - Hasburning c. dvd-jét! Súlyban szinte semmi nem változott (1 hónap alatt -2 kg), viszont a második hét végén már 3, egy hónap után pedig 5 centivel mértem kevesebbet pocak tájékon (csak torna, étrenden nem változtattam). Nekem többet számít a mérőszalag, mint a mérleg :))
2012. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia !

Ha jól tudom, akkor úgy mérik, hogy a testmagasság mínusz 1 méter adja az ideális súlyt.

Tehát 167 cm esetében 67 kg lenne az ideális.


Azt tudom, hogy nőknél és a férfiaknál kicsit másképp számolják, ezért lehet, hogy a férfi számolást adtam most meg, de valami ilyesmi.

Google-ban keress rá.

2012. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!